LEWANDOWSKA w końcu wygląda jak “matka Polka”! Bez makijażu już narzeka na MACIERZYŃSTWO, a chce być specjalistką od dzieci…

Anna Lewandowską odkąd została mamą dała sobie prawo do edukowania wszystkich Polek o tym, że należy ćwiczyć w trakcie ciąży i co należy jeść. Oczywiście nie przeszkadza jej fakt, że ma dosyć małe doświadczenie będąc mamą jednego dziecka… Ale najwyraźniej ona nie widzi w tym problemu, w końcu nie od dziś o zdrowym żywieniu “wie najlepiej”.

 

Klara ma już ponad pół roku, a więc trzeba poświęcać jej coraz więcej uwagi. Chociaż Lewandowscy twierdzą, że uwielbiają do niej wstawać w nocy i wręcz ścigają się w tym, kto ma być pierwszy, to pamiętajmy, że mimo wszystko to normalni ludzie i nie wierzmy we wszystko. Każdy lubi pospać, a dziecko płacze, ząbkuje, jest głodne, potrzebuje nowej pieluszki…

Teraz dopadło to i Anię, która chwali się nowymi doznaniami z małym dzieckiem. Z uśmiechem informuje o swoim “ciężkim” czasie związanym z ząbkowaniem, co jest świetnym zabiegiem marketingowym, zmniejsza dystans do swoich fanek pokazując im, że zna “ich ból”. Zamieściła taki post:

 

“Uroki bycia mamą 🙈 katarek, ząbki, nieprzespana noc 👉🏻 tulimy się ❤️
Znacie to mamuśki, prawda? Kto jak nie MY, rodzice”.

 

Oczywiście jak to zmęczona matka miała czas na selfie i posty, bo przecież “co to za walka”, kiedy nie zostanie uwieczniona? Fotka na insta musi być!

 

Zobacz zdjęcie zmęczonej matki :

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *