To nie żart! Ten CHŁOPAK ma PUPĘ jak KIM KARDASHIAN! Mówi, że jest NATURALNA i niejedna KOBIETA zazdrości mu spektakularnych POŚLADKÓW! (foto)

Wiele kobiet na całym świecie marzy o jędrnej i dużej pupie, szczególnie takiej jaką ma Kim Kardashian, która jest idolką wielu z nich. Czasem marzenia przeradzają się w chorą obsesję i dziewczyny za wszelką cenę chcą posiadać “pośladki” podobne do tych, jakimi może poszczycić się amerykańska celebrytka. Jednak przypadek młodego Rosjanina przebija wszystkie te metamorfozy i ciężko sobie “to” wyobrazić jeśli  nie zobaczymy na własne oczy.

 

Chłopak najwidoczniej również zalicza się do osób, które zapragnęły w sobie coś zmienić, jednak w jego przypadku nie wygląda to za apetycznie. Choć mężczyzna zarzeka się, że jego pupa jest naturalna, to jakoś ciężko nam w to uwierzyć. Obecnie jest właścicielem najbardziej spektakularnych pośladków wśród płci męskiej, a jego pupa może śmiało konkurować z pupami pań. Dzięki zdjęciom, które na bieżąco zamieszcza w sieci został gwiazdą Internetu.

 

Daniła szczyci się swoimi pośladkami i jest w nich wręcz zakochany. Uważa je za swój największy atut, dzięki któremu czuje się pewny siebie. Zapewnia, że jego tył, to nie efekt pracy chirurgów plastycznych, a ciężkich ćwiczeń. Pupa Rosjanina jest duża i odstająca, przez co stał się obiektem drwin, a Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki,  jednak nic sobie z tego nie robi, a wręcz przeciwnie uważa to za powód do dumy. Uwielbia być w centrum zainteresowania i doskonale wykorzystuje do tego swoje “atuty”.

kp

źródła: papilot.pl, foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *