COŚ niepokojącego stało się z PUPĄ AGNIESZKI JASTRZĘBSKIEJ! Najnowsze zdjęcia to dowód na to, że PREZENTERKA chce zostać polską KIM KARDASHIAN? (foto)

Agnieszka Jastrzębska, a zwłaszcza jej pupa wywołała spore poruszenia w Internecie. Uwagę wielu przykuł jej spory rozmiar i kreacja. W podobnej pokazała się kiedyś Kim Kardashian, a wielu sugeruje “że święta w jej domu musiały być udane”. Jastrzębska pojawia się w “Dzień dobry TVN”, gdzie serwuje widzom garść plotek o gwiazdach i przedstawia najnowsze newsy ze świata polskiego show-biznesu.

 

 

Tym razem to ona, a w szczególności jej kreacja i obfite “tyły” stały się tematem plotek i burzliwej dyskusji w sieci. Poświąteczny powrót na antenę z solidną dawką najnowszych wiadomości zszedł na drugi plan, a wygląd reporterki wzbudził nie lada sensację. Dziennikarka założyła długą sukienkę, na której dominował kwiatowy motyw. Widzowie od razu wychwycili podobieństwo do słynnej kreacji Kim Kardashian.

 

 

 

Wścibscy Internauci wykorzystali zdjęcie ze studia programu i zamieścili je na anty fanpage’u Jastrzębskiej “Agnieszko Jastrzębsko zamilcz”. Gwiazda siedzi na kanapie i faktycznie wyróżnia się dość obfitymi kształtami. Wielu zastanawia się czy kreacja nie była założona celowo, by jeszcze bardziej nakręcić internetowych hejterów.

 

 

źródła: pomponik.pl, foto facebook.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *