Na punkcie jej seksownych POŚLADKÓW oszalały miliony OSÓB na świecie! Po tych ZDJĘCIACH trudno się z nimi nie ZGODZIĆ! (foto)

Katya Elise Henry to trenerka fitness, która na co dzień mieszka na słonecznej Florydzie. Amerykanka uznawana jest za kobietę z najpiękniejszymi, naturalnymi pośladkami na świecie. Młoda kobieta zawdzięcza je dzięki ciężkim treningom, a nie pracy chirurga. Jak przyznała nienawidzi modelek i kobiet, które sztucznie powiększają swoje pupy. Uważa, że to właśnie jej pupa jest najładniejszą na świecie. Na potwierdzenie tych słów pokazuje swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 4 miliony osób!

 

 

Fani, którzy pokochali Amerykankę z zapartym tchem czekają na jej nowe zdjęcia i posty, w których promuje zdrowy styl życia i pokazuje swoje wdzięki. Wielbiciele seksownej trenerki fitness są przekonani podobnie jak ona, że to właśnie Katya najlepszą pupę na świecie i trudno nie przyznać im racji. W komentarzach pod zdjęciami możemy przeczytać, że dziewczyny zazdroszczą jej tyłka, a dla chłopaków jest ideałem kobiety.

 

 

 

23-latka, aby wyglądać tak jak teraz pracowała na siłowni dobrych kilka lat. Katya ma nadzieję, że jej historia zmotywuje inne kobiety do działania. Uważa ponadto, że tylko wytrwałością i codziennymi ćwiczeniami można osiągnąć sukces. Amerykanka mierzy ledwie 157 cm i waży 49 kilogramów, jednak nie przeszkadza jej to szczycić się mianem dziewczyny z najładniejszą pupą na świecie!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto instagram.com, youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *