Natalia Siwiec przyznała. Jej córka robi coś bardzo frustrującego!

Natalia Siwiec to jedna z najbardziej popularnych polskich celebrytek. Na instagramie obserwuje ją 1,3 miliona osób.

Celebrytka nie tylko reklamuje całe mnóstwo produktów, ale też chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. A jest co pokazywać, bo Natalia Siwiec razem z mężem i córką Mią prowadzą interesujący dla fanów tryb życia. Sporo podróżują, bywają też na różnych eventach.

 

Mała Mia jest bardzo lubiana przez internautów. Natalia chętnie pokazuje zabawy 4-latki, jej “stylóweczki” a także nagrania na których słychać różne zabawne powiedzonka. To wszystko sprawia, że Mia Raduszewska wydaje się być wręcz idealnym (instagramowym?) dzieckiem.

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Natalia Siwiec przyznała jednak, że Mia robi coś, co frustruje każdą mamę. Zaczęła jednak od pochwał:

 

Tak bardzo lubię tego małego człowieka, nie tylko kocham jak każda mama swoje dziecko, ale zwyczajnie lubię spędzać z nim czas bo jest fajny, śmieszny, ogarnięty, pomysłowy.

 

Ale napisała też:

 

I choć teraz mamy czas kiedy testuje moja cierpliwość do granic 😬 to i tak to lubię bo dzięki temu uczę się kontroli emocji.

 

Na pewno każda mama ma do czynienia z “próbą sił” i wie, jak frustrujące to może być dla rodziców. I także pod tym wpisem inne mamy dzieliły się swoimi doświadczeniami w tej kwestii.

 

>>>Agnieszka Kaczorowska urządziła mężowi urodziny. TO mogło skończyć się tragicznie!

 

https://www.instagram.com/p/CWnQ586sBJi/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.