Natalia SIWIEC nie chciała pokazać CÓRECZKI, więc zrobił to jej MĄŻ! “Słodki widok!” Fani nie potrafią ukryć WZRUSZENIA! (foto)

Natalia Siwiec skrzętnie ukrywała wizerunek małej Mii, choć publikowała z córeczką bardzo dużo zdjęć to na każdej fotografii dziewczynka była odwrócona plecami do fotografa. Celebrytka unikała rozgłosu i nie chciała, by większa publiczność zobaczyła twarzy swojego dziecka. Czego nie zrobiła Siwiec, postanowił zrobić jej mąż, który dodał fotografię z Mią podczas pobytu na wakacjach w Meksyku!

 

 

 

Córka pary ma już kilka miesięcy i po słodkim zdjęciu widać, że maluszek rośnie jak na drożdżach. Marzenia fanów miss Euro 2012 w końcu się spełniły. Niejednokrotnie apelowali do Natalii, by uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała im swoją pociechę, jednak Siwiec ze względu na dobro swoje i maleńkiej nie była skora aby przychylić się do tej prośby. Ciekawe co sądzi o zachowaniu męża, który złamał to postanowienie i wrzucił na Instagram fotkę, na której pozuje razem z Mią.

 

 

 

Spełniło się natomiast marzenie fanów, którzy wyczekiwali tego momentu z niecierpliwością. Pod fotką pojawiło się tysiące komentarzy wniebowziętych wielbicielek celebrytki. Dziewczyny nie kryją wzruszenia i radości, a dumny tata w bardzo fajny sposób spuentował zdjęcie wzruszającym wpisem o miłości. Ciekawe jak zareaguje na to Natalia.

 

 

 

fot. instagram

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *