NATALIA SIWIEC wrzuciła zdjęcie z wakacji, na którym KARMI swoją CÓRKĘ PIERSIĄ. Jej fani zwrócili uwagę na PEWIEN SZCZEGÓŁ! (foto)

Natalia Siwiec, która przebywa na rajskich wakacjach w Meksyku publikuje stamtąd na swoim Instagramowym profilu wiele zdjęć. Wśród nich znalazła się bardzo intymna fotografia, na której celebrytka karmi piersią. Siwiec po raz kolejny w ciągu kilku dni próbuje udowodnić swoim przeciwnikom, że to ona urodziła dziecko, a nie specjalnie wynajęta surogatka. Internetowych hejterów do ataków na Siwiec skłonił fakt, że zaledwie kilka tygodni po urodzeniu córki chwaliła się nienaganną sylwetką i pozowała do zdjęć w obcisłych spodniach.

 

 

Gwiazda robi wszystko, aby zamknąć usta swoim przeciwnikom i na każdym kroku podkreśla, jak ważna w jej życiu była ciąża, a macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka ją do tej pory spotkała. Siwiec wraz z rodziną poleciała na wakacje do Meksyku. Nie mogło na nich zabraknąć również jej maleńkiej Mii. Fotograficzną relację z podróży możemy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych, na których chętnie dzieli się fotkami.

 

 

Ku uciesze jej wiernych fanów pojawiło się tam również zdjęcie, na którym Natalia karmi piersią swoją pociechę.  Fotografia wywołała spore poruszenie, a komentujący są wręcz zachwyceni postawą gwiazdy. Napisali, że jej zachowanie to przykład dla innych mam “celebrytek”, które unikają podobnych sytuacji. Niektórzy z komentujących zwrócili uwagę na pewien szczegół. Nie tak dawno temu Siwiec stwierdziła, że karmienie piersią “utrudni jej bywanie na bankietach”. Widać, że zmieniła decyzję i należą jej się wielkie brawa.

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *