Natalia SIWIEC nigdy nie wyglądała tak przeraźliwie CHUDO! Fani MARTWIĄ się czy podczas egzotycznych WAKACJI coś jej nie zaszkodziło! (foto)

Natalia Siwiec przebywa ze swoimi najbliższymi na egzotycznych wakacjach w Meksyku. Celebrytka po ciężkim ubiegłym roku postanowiła trochę odpocząć i wrzucić na luz. Relacje z wyjazdu na bieżąco możemy obserwować na Isntagramowym profilu celebrytki, gdzie często pojawiają się nowe zdjęcia pokazujące, jak, gdzie i z kim spędza swój wolny czas. Z racji tego, że jej gorąco możemy ją podziwiać w bikini i innych zwiewnych stylizacjach.

 

 

Pod jednym z ostatnich zdjęć pojawiło się jednak mnóstwo komentarzy zmartwionych fanów. Zaniepokoił ich wygląd gwiazdy. Siwiec pozuje na nim w zielonym podkoszulku nad miskami z jedzeniem i wygląda przeraźliwie chudo.Zastanawiamy się czy jej wygląd to zasługa nieumiejętnego korzystania z Photoshopa, czy faktycznie z Natalią jest coś nie tak. Internauci zauważyli niepokojącą “metamorfozę”, a pod zdjęciem pojawiła się masa negatywnych komentarzy.

 

 

Krytyka jest na pewno bolesna dla Natalii, ale fanów bardzo przejął jej “niezdrowy” wygląd. Komentujący sugerują, by zaczęła więcej jeść, bo nabawi się anoreksji. Można również przeczytać, że jej wygląd to zasługa jakiejś egzotycznej choroby, jaką złapała Natalia. Jednak większość z nich jest przekonana, że to nieumiejętne użycie Photoshopa, który został “przekombinowany” i my też skłaniamy się ku takiej opinii.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *