Morza szum, ptaków śpiew i SEXY BASIA w BIKINI z…FONSIM! Kurdej-Szatan na wakacjach! Zobacz zdjęcia!

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak zleceń, jest prawie w każdej ogólnopolskiej telewizji, teatrze, reklamie… Za o może narzekać na brak czasu na odpoczynek i rodzinę. Połączyła te dwie potrzeby i wyjechała z córką i mężem na wakacje!

 

Na swoim InstaStory zamieściła kilka uroczych zdjęć z urlopu. Możemy podziwiać na nich nie tylko przystojnego męża i dużą już córeczkę. Między kadrami pojawiło się ciało Basi w czarnym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać, że albo aktorka dba o dietę, albo przez nadmiar obowiązków aż tak wyszczuplała.

 

Na zdjeciach w wakacji jeszcze jedno zwraca na siebie uwagę! Czyżby Basia była na wczasach z Fonsim?! Można go pomylić z jej mężem Rafałem, który jest do niego łudząco podobny. Skoro w Polsce rozdawał autografy za światową gwiazdę, to może i tam dojdzie do kilku zabawnych sytuacji.

 

Basia najwyraźniej ładuje baterie, sama zresztą stwierdziła, ze ten rok będzie również dla niej bardzo intensywny i zapracowany. Najwyraźniej nie będzie jej na WOŚP z którym gra Play, a ona jest twarzą. Nie można też być w kilku miejscach naraz.

 

Zobacz urocze kadry z wakacji Basi i jej najbliższych:

 

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *