25 września 2023

ROZENEK kusi w seksownym bikini na wakacjach. Czy wypada tak parodiować prawdziwej LADY?! Z pewnością MAŁGOSIA ma PERFEKCYJNE ciało! Zobacz zdjęcia!

Małgosia Rozenek to jedna z najbardziej śledzonych polskich celebrytek. Po pierwszej edycji “Azjii Express” jej grono fanów znacznie się powiększyło, co skutkuje obsadzeniem jej z ukochanym Majdanem jako gwiazdy programu “Iron Majdan”. Teraz po pracujących kilku miesiącach w końcu udało się jej zabrać całą rodzinę na urlop. Nawet na wakacjach raczy nas interesującymi zdjęciami!

 

Na swój wypoczynek wybrali gorące klimaty, dzięki czemu możemy podziwiać wysportowane ciało Małgosi w bikini. Zdecydowana większość komentujących jest zachwyconych widokiem roznegliżowanej Małgorzaty. Zdjęcie na materacu z Radosławem robi furorę, chociaż zdarzyły się pojedyńcze głosy, ze coś powinni zachować dla siebie. Jednak bądźmy rozsądni – ludzie na wakacjach pływają w strojach kąpielowych na materacach, nikt ubrany do wody nie wchodzi.

 

Trzeba przyznać, że Rozenkowa jak na swoje tajemnicze lata, ile by ich nie miała to wygląda świetnie. Chociaż ludzie postrzegają ja jako prowadzącą program “Projekt Lady”, to przeciez dama tez na basen i na plażę uczęszcza… Z pewnością Małgosia jest idealną wizytówką programu “Perfekcyjna Pani Domu” bo tymi zdjęciami nieźle pozamiatała…

 

Zobacz:

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata w bikini

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz