Basia Kurdej-Szatan idzie na wojnę z Pudelkiem. Zobacz, o co poszło!

Basia Kurdej-Szatan idzie na wojnę z Pudelkiem. Zobacz, o co poszło!

Basia Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Na instagramie obserwuje ją 1,3 miliona osób.

Z końcem 2020 roku Basia Kurdej-Szatan poleciała na Zanzibar. Już sam wyjazd nie spodobał się części osób, którzy uznali że aktorka „drażni się” z nimi egzotycznym wyjazdem (zobacz tutaj).

Jednak prawdziwa burza wybuchła pod zdjęciem Basi z Heniem i afrykańskimi dziećmi. Oliwy do ognia dolał podpis:

 

Henio jeździł tu jak król ! 😀 te dzieciaki są cuuuudne 🌸

 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy:

 

O dziewczyno. Jeśli nie widzisz, jak niestosowny jest podpis, że Henio jeździł jak król pośród dzieci, które w życiu nie widziały tyle hajsu ile warty jest ten wózek, to naprawdę coś poszło bardzo nie tak.

 

Proszę się zastanowić nad tym zdjęciem ☹️

 

Oglądając te zdjęcia mam niestety smutne odczucia….😢

 

„Henio jeździł tu jak król”. Czuję niesmak patrząc na te zdjęcia.

 

poszło o to zdjęcie – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Całą sytuację opisał portal Pudelek określając ją jako żenującą. W odpowiedzi Basia Kuredj-Szatan wyjaśniła:

 

A że „król”? Hmmm niezależnie czy wiozłoby wózek kilku kolegów, kilka dziewczyn czy dzieci z Polski – tak samo bym to nazwała. Żartobliwie … nawet nie wpadłam na to, że ktoś mógłby odebrać to rasistowsko. Niestety zapomniałam, że nasz kraj jest średnio tolerancyjny :/ A to była bardzo wesoła przechadzka, dzieci śmiały się patrząc na bobasa w środku, były ciekawe i kochane. Ale wiadomo-Pudel, Plotek, Vogule(?) itd. wiedzą najlepiej.

 

Po tym wpisie aktorki, na Pudelku pojawił się drugi artykuł dotyczący gwiazdy „M jak Miłość”, a w nim dalsza krytyka zachowania Basi. 

Teraz Kurdej-Szatan zamieściła na swoim profilu wpis, w którym bezpośrednio zwraca się do serwisu i zarzuca mu szerzenie nienawiści:

 

Drogi Pudelku !!! Gdy wrzuciłam to zdjęcie miałam około 200 komentarzy, samych pozytywnych od MOICH obserwatorów. Był JEDEN negatywny, z konta instagramowego o jednym zdjęciu (prawdziwe konto czy fakowe? Nie wiadomo. Zresztą często mam też wrażenie, że to Wy piszecie negatywne komentarze, żeby mieć później o czym zrobić „artykuł”. ) Po czym po Waszym obrzydliwym nawołującym do nienawiści tekście zleciało się do mnie pełno Waszych pudelkowych trolli. To WY! szerzycie nienawiść, robicie z upokarzania i wyśmiewania modę, zachęcacie do tego !

 

Aktorka zapewnia, że wyciągnie wnioski z zamieszczonego przez siebie zdjęcia a Afrykańskimi dziećmi. Jednak dla pracowników i czytelników Pudelka ma pewną sugestię:

 

Z mojego wrzuconego zdjęcia wnioski sobie wyciągnę. Nie martwcie się. Natomiast Wy – „pracownicy” i czytacze Pudla (bo „czytelnikami” bym Was nie nazwała) – pocałujcie się w dupĘ :))) może jak Wam się uda, będzie to dla Was kolejne „ciekawe” zajęcie :))))

 

Jak sądzicie, kto tutaj miał rację? I co sądzicie na temat tego budzącego kontrowersje zdjęcia?