Młoda GWIAZDA “M jak miłość” “wkręca”, że jest w ciąży!? POCHWALIŁA się ujęciem z zaokrąglonym brzuszkiem – internauci uważają, że to ŻART… Zobacz zdjęcie!

Zdjęcie, które pojawiło się na mediach społecznościowych gwiazdy “M jak miłość” nie od razu zostało potraktowane poważnie. Obserwatorzy zastanawiali się, czy “aktorka” ich nie “wkręca”. Jednak nagranie na InstaStory było już wiarygodnym dowodem jej stanu.

 

Iga Krefft ma dopiero 22 lata i w serialu jest już połowę swojego życia. Jest bardzo młoda jak na matkę i nie wydawała się też osobą, która chciałaby szybko założyć rodzinę. Informacja o jej ciąży jest nieco zaskakująca, bo dziewczyna miała duże plany muzyczne, koncerty, płyty i wydawało się, że na tym będzie skupiać swoją najbliższą przyszłość. Nic więc dziwnego, ze pojawiły się komentarze sugerujące, że to żart.

 

Iga nie afiszuje się ze swoimi ewentualnymi związkami na instagramie, czy facebooku więc nie wiadomo kto jest szczęśliwym ojcem jej dziecka. Na pewno zmieni to wiele w jej życiu. Być może zostanie jej w ten sposób rozpisany wątek w “M jak miłość”, albo serialowa Ula na chwilę zniknie z serialu.

 

W każdym razie… Gratulujemy przyszłej mamie!

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *