To cios dla wielbicielek aktora “Rodzinki pl”! MACIEJ MUSIAŁ ma DZIEWCZYNĘ?! Młoda AKTORKA opublikowała ich wspólne zdjęcie z… ŁÓŻKA! Zobacz to czułe zdjęcie!

Maciej Musiał dzięki serialowi “Rodzince pl” stał się idolem nastolatek i nie tylko. Zaczynał pracę na planie jako nastolatek, a dziś to przystojny student aktorstwa na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Plotkowano często na temat jego dziewczyn. Ponoć spotykał się kiedyś ze starsza Agnieszką Więdłochą. Czy Maciej ma dziewczynę? To zdjęcie wiele sugeruje…

 

 

Olga Kalicka od początku gra dziewczynę serialowego Tomka w “Rodzince pl”, ale nigdy media nie wiązali jej prywatnie z Maćkiem Musiałem. Wszystko zmieniło ostatnie zdjęcie, które wrzuciła do internetu młoda aktorka. Ona leży tylko w ręczniku, a Musiał czule trzyma ją za nogę. Kalicka opisała ujęcie hashtagiem #powercouple – tak oznaczają się w mediach zakochane pary np. Marina i Wojtek Szczęśni, czy Anna i Robert Lewandowska.

 

 

Internauci są podzieleni – jedni uważają, że to zdjęcie z planu “Rodzinki pl”, a inni, że w końcu pokazali swoją relację. My jesteśmy raczej za pierwsza opcją, bo śledzimy InstaStories Olgi i np. wieczór walentynkowy spędziła z kimś innym.

 

My jako ukochanej Musiała spodziewamy się jakiejś koleżanki ze studiów Maćka, która skradła mu serce między wykładamy – taki scenariusz jest bardziej wiarygodny. Zresztą jedna para ZOBACZ już powstała na planie “Rodzinki pl”. Dwie to już za dużo szczęścia na raz!

 

Oto zdjęcie, które wprowadziło tyle wątpliwości:

Maciej Musiał z dziewczyną

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *