Fani nie mogli uwierzyć w jaki sposób DORABIA młoda GWIAZDA “M JAK MIŁOŚĆ”! Jej “praca” jest nieco kontrowersyjna…

Iga Krefft zaczęła pojawiła się w “M jak miłość” jako mała dziewczynka. Została adoptowana przez Marka i Hankę Mostowiaków i tak wkroczyła do rodziny i serialu. Od tej pory widownia przywiązała się niej i jej Uli, w którą się wciela, w końcu rosła na ich oczach! Teraz Ula jest już dorosłą ma 22 lata i ma również inne zajęcia oprócz pracy na planie serialu.

 

Iga jest piosenkarką, szykuje się do wydania płyty, podpisała już kontrakt z wytwórnią. To nie wszystko. Znalazła sposób na “dorobienie sobie”. Na swoim koncie facebookowym umieściła ogłoszenie, w którym informuje, że będzie udzielać korepetycji ze śpiewania! Dokładnie chodzi o emisję głosu i interpretację utworów muzycznych. Takie ćwiczenia przydadzą się szczególnie osobom, które starają się o przyjęcie do szkół teatralnych i artystycznych.

 

Jej ogłoszenie wzbudziło kontrowersje i wielu jej obserwatorów nie wierzyło, że to konto jest prowadzone przez serialową Ulę. Iga potwierdziła, że nikt się za nią nie podszywa, czym uwiarygodniła ogłoszenie. Trzeba przyznać, że całkiem trafnie wybrała sobie dodatkowe zlecenie, w końcu chętnych do szkół teatralnych nie brakuje, a ona studiowała w szkole teatralnej. Co do muzyki to występuje pod pseudonimem Ofelia, co jest wynikiem wielkiej fascynacji “Hamletem”. W jednym z  wywiadów podkreśliła, ze raczej stawia na musykę niż aktorstwo i w tę stronę chce iść.

 

Ciekawe, czy ma wielu chętnych?

źródło: onet.pl, jastrzabpost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *