25 września 2023

Gwiazda “PITBULLA” Patryka VEGI już wkrótce zostanie mamą! Szczęśliwym tatą będzie dużo starszy partner aktorki. Zobacz jej zdjęcie z ogromnym brzuszkiem!

Pierwszy “Pitbull” otworzył Patrykowi Vedze drzwi do branży filmowej. Tym dziełem zadebiutował i udowodnił, że jest utalentowany, ma styl i dużo do powiedzenia w kinie.

Nie tylko dla reżysera był to przełomowy film, a także dla grających w nim aktorów, w tym dla młodziutkiej Weroniki Rosati. Dzisiaj od premiery mija już 12 lat i Rosati spodziewa się dziecka!

 

Każdy pamięta, że aktorka na siłę chciała zrobić karierę za granicą, ale miała pecha – -jak już dostała jakaś rolę, to przy montażu filmu jej sceny wycinali. Nie pomogła jej nawet “przyjaźń” z znanym producentem  Weinsteinem, tym samym, którego pół Hollywood oskarżyło o gwałt i molestowanie.W Polsce grywa w serialach, a na kinowych ekranach można ją zobaczyć w komediach romantycznych.

Jednak teraz aktorka skupia się na życiu prywatnym, bo już wkrótce zostanie mamą! Weronika jest związana od dwóch lat ze starszym od niej o 18 lat cenionym lekarzem Robertem Śmigielskim. To znany w kraju chirurg ortopeda, zajmował się Justyną Kowalczyk, Anitą Włodarczyk i innymi znanymi sportowcami.

 

Weronika wstawiła na instagrama zdjęcie z “wieczornej randki”. Prezentuje swój ogromny ciążowy brzuch w zwiewnej sukience. Wiadomo, że jeszcze w tym roku ma urodzić, więc termin tuż tuż. Życzymy szczęśliwego rozwiązania i już nie możemy się doczekać sesji zdjęciowej z maluszkiem!

 

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

 

Dodaj komentarz