Margaret pokazała swoje zdjęcie bez makijażu! Fani są zachwyceni naturalnością piosenkarki i uważają, że wygląda ślicznie! (foto)

Margaret to kolejna gwiazda, która postanowiła pokazać się swoim fanom w bardzo naturalnej odsłonie. Piosenkarka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie bez make-upu i wywołała prawdziwy szał wśród swoich zagorzałych fanów. To naprawdę zaskakujący widok, ponieważ gwiazda znana jest raczej z ekstrawaganckiego stylu, a jej kreacje są bardzo wyraziste, przy czym nie stroni również od mocnego makijażu.
Zdjęcie w naturalnej odsłonie wzbudziło duże poruszenie, a ludzie, którzy je zobaczyli są zachwyceni. Margaret pozuje w łóżku, bez makijażu, do tego jej włosy nie są ułożone, a na sobie ma jedynie koronkową koszulę nocną. Wygląda na to, że piosenkarka pstryknęła sobie fotkę zaraz po przebudzeniu.
Fotografia jest opatrzona hashtagiem # inmycabana, jest to tytuł utworu,  z którym nasza piosenkarka wystąpi podczas szwedzkich preeliminacji do konkursu Eurowizji, który w 2018 roku odbędzie się w stolicy Portugalii Lizbonie. Zdjęcie doczekało się wielu pozytywnych komentarzy odnoszących się do urody Margaret. Fani piszą, że po przebudzeniu prezentuje się obłędnie.
fot. instagram.com
kp
źródła: Instagram.com, foto Instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *