Smutna informacja od Adriany Kalskiej. “Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI”

Adriana Kalska (ur. 1986 r.) to aktorka znana z serialu “M jak Miłość”, w którym gra od 2015 roku, a także serialu “Papiery na Szczęście.

Aktorka od 2018 roku związana była z Mikołajem Rozerskim (ur. 1983 r.) i co rusz pojawiały się plotki o ich rzekomym ślubie. Oni sami również chętnie podsycali takie doniesienia. Publikowali bowiem czułe zdjęcia z planu “M jak Miłość” i sugerowali, że są to ich prywatne fotografie.

 

Od jakiegoś czasu jednak na ich profilach zabrakło wspólnych zdjęć. Jeśli już jakieś się pojawiały to teraz były wyraźnie oznaczone jako udostępnienie z profilu serialu.

 

https://www.instagram.com/adriana.kalska.official/

 

Pojawiły się zatem plotki o kryzysie w związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Dziś aktorka potwierdziła smutne informacje. Na swoim instastory zamieściła oświadczenie:

 

Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI.

 

Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski [Mikołajem Roznerskim-przyp.red.].

 

Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.

 

Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności

 

Na profilu Mikołaja nie ma żadnej informacji w tej sprawie. Na razie też ani Roznerski ani Kalska nie udzielali wywiadów, w których ujawniliby powody zakończenia związku. 

 

>>>Sandra Kubicka upodobniła się do Barona. “Niee !!! Coś Ty zrobiła 🤦” – komentuje fanka.

 

https://www.instagram.com/adriana.kalska.official/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.