POPEK podzielił się z fanami smutną INFORMACJĄ! Raper przeżywa trudne CHWILE, ponieważ jego CÓRECZKA trafiła do SZPITALA. (wideo)

Popek wielokrotnie udowodnił, że jego wygląd nijak się ma do tego jakim jest człowiekiem. Kontrowersyjny raper to bardzo wrażliwy i serdeczny facet, który nigdy nie pozostaje obojętny na cierpienie drugiego człowieka. Udowodnił to niejednokrotnie angażując się w akcje charytatywne czy pomagając tym najbardziej potrzebującym. Ostatnio spotkała go jednak bardzo przykra sytuacja, ponieważ jego córeczka trafiła do szpitala.

 

 

 

Trudne chwile jakie przeżywa obecnie Popek i związany z nimi niepokój, to coś zupełnie normalnego dla każdego rodzica, który martwi się o zdrowie swojego dziecka. I choć wielu uważa go za twardego i odpornego na ból faceta, to w rzeczywistości tak nie jest. Raper potwierdził to wzruszającym nagraniem ze szpitala, w którym przebywa jego pociecha. Julka trafiła do szpitala ze złamaniem ręki. Popek opowiedział jak wygląda sytuacja i zdradził, że konieczny okazał się zabieg.

 

https://www.instagram.com/p/BloLYJilWXW/?taken-by=popek_oficjalnie

 

 

Chwilę później na jego Instagramie pojawiło się kolejne nagranie, wykonane już po operacji. Widzimy na nim dziewczynkę, która odpoczywa w łóżeczku tuląc do siebie misia. Dumny Popek pochwalił Julię za to, że była bardzo dzielna i odważnie zniosła stresującą sytuację. Fani rapera szybko zareagowali i pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, w których  życzą jego córce rychłego powrotu do zdrowia. My również dołączamy się do tych życzeń.

 

https://www.instagram.com/p/BloaNg9lWlx/?taken-by=popek_oficjalnie

 

źródła: instagram.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *