Mikołaj ROZNERSKI szczerze o MIŁOŚCI do Adriany KALSKIEJ i swoim wielkim MARZENIU! “Jeszcze NIGDY nie BYŁEM (…)”.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie kryją już, że są parą. Jeszcze kilka miesięcy temu woleli zachować ją w tajemnicy mimo to fani byli pewni, że między aktorami serialu „M ja Miłość” iskrzy. Na ich wspólnych zdjęciach nie brakowało czułych gestów. Ostatnio w końcu przyznali się publicznie, że są ze sobą od ponad roku.

 

 

Kolejnym krokiem jaki podjęli jest życie pod jednym dachem. Roznerski  wprowadził się do mieszkania wynajmowanego przez Kalską. Jest to dla nich niezwykle istotne wydarzenie, zrobili to, ponieważ chcą zobaczyć jak nowa sytuacja wpłynie na ich związek, bo przecież nie ma nic lepszego niż spędzanie każdej wolnej chwili z osobą, którą się bardzo kocha.

 

 

 

Mikołaj Rzonerski podczas niedawnego wywiadu dla magazynu “Show” przyznał, że z żadną z kobiet nie był tak szczęśliwy jak z Adrianą i uważa ją za najpiękniejszą dziewczynę na świecie.  Zdradził również, że bardzo pragnie mieć dziecko z wybranką swojego serca.

 

 

 

 

“Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka.”

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *