Michał SZPAK opublikował zdjęcie w mocno zmienionej FRYZURZE! “WOW, ale loczek!” Takiej fotki mało kto się SPODZIEWAŁ! (foto)

Michał Szpak lubi zaskakiwać swoich fanów i nie inaczej było tym razem. Jurora “The Voice of Polnad” wzięło na sentymenty i na swoim Instagramowym profilu opublikował bardzo stare zdjęcie z bujną czupryną i burzą loków na głowie. Na archiwalnej fotce włosy Szpaka są zdecydowanie krótsze, a artysta wygląda jak gwiazda kapeli rockowej. Dziś trudno sobie wyobrazić Michała w podobnej fryzurze, ponieważ kojarzymy go z długimi, prostymi włosami.

 

 

Piosenkarz jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych i lubi dzielić się swoją prywatnością ze swoimi wielbicielami. Fotka z przeszłości spotkała się miłym odbiorem z ich strony, a niecodzienny wizerunek Szpaka zdecydowanie przypadł im do gustu. To kolejne zdjęcie wokalisty z młodzieńczych lat. Miesiąc wcześniej ukazało się jego legitymacyjne zdjęcie, gdzie miał jeszcze krótszą fryzurę.

 

 

Fotka doczekała się tysięcy polubień i mnóstwa komentarzy. Fani są zachwyceni, ponieważ lubią kiedy ich idole odrywają rąbka tajemnicy i pokazują swoją przeszłość. Nie inaczej było pod starym zdjęciem Szpaka. Komentujący zachwycają się jego urodą i piszą, że był bardzo ładnym chłopakiem i “super wyglądał w tamtej fryzurce”. Poza tym twierdzą, że mało się zmienił i nadal zachował młodzieńczy urok.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *