30 września 2023

Anja RUBIK postawiła na “ostre cięcie” i opublikowała zdjęcie w nowej FRYZURZE. “SZOK!” Tak krótkich WŁOSÓW NIGDY nie miała! (foto)

Anja Rubik pochwaliła się na swoim Instagramowym profilu zdjęciami, które wykonano podczas sesji dla marki Yves Saint Laurent. Jednak wzrok wielbicieli modelki przykuły jej włosy. Rubik postawiła na ostre cięcie czym mocno zaskoczyła wiele osób. Tak krótkiej fryzury jeszcze nie miała, a metamorfoza jest ogromna. Większość przyzwyczaiła się do “starego” stylu celebrytki stąd tak ogromne poruszenie pod jej fotkami.

 

Modelka oprócz tego, że radykalnie skróciła długość włosów to zmieniła również ich kolor i zdecydowała się na bardzo jasny blond. Czyżby poświęciła się na rzecz kampanii, w której bierze udział. Jej niesesyjna fotka, która pokazuje nowy look w całej okazałości pojawiła się na jej InstaStory. Rubik opatrzyła ją komentarzem “Kocham tą kampanię”.

 

Po początkowym szoku fani modelki szybko się otrząsnęli i wzięli się za komentowanie wyglądu gwiazdy. Pod jej zdjęciami pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i fanom nowa fryzura wyraźnie przypadła do gustu. Nie brakuje wpisów typu “czad”, cz “kocham twój nowy Image”. Trzeba przyznać, że zmiana jest korzystna i pasuje do wizerunku Anji Rubik.

 

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz