MARTA MANDARYNA WIŚNIEWSKA przeszła radykalną METAMORFOZĘ! Była żona wokalisty “ICH TROJE” ścięła WŁOSY! Tak krótkiej fryzury mało kto się SPODZIEWAŁ! (foto)

Marta Mandaryna Wiśniewska rzadko pokazuje się publicznie i na dobre zniknęła z polskiego show biznesu. Celebrytkę, którą wielu kojarzy z piosenką “Ev’ry Night” i burzliwym małżeństwem z Michałem Wiśniewskim mogliśmy zobaczyć w śniadaniowym programie TVP 2, “Pytanie na śniadanie”, gdzie oprócz Szymona Wydry była jednym z gości. Marta opowiedziała jak wyglądają jej przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i czym się aktualnie zajmuje.

 

 

Kiedyś marzyła o podbojach muzycznego rynku, dziś usunęła się w cień i po rozstaniu z Wiśniewskim prowadzi szkołę tańca. Jest on jej pasją i z nim związała swoje zawodowe życie. Wielu z nas na pewno dobrze pamięta jej występ na Festiwalu w Sopocie, gdzie zawaliła swój największy hit i z płaczem zeszła ze sceny. “Ev’ry Night” było jedną z najpopularniejszych piosenek tamtego okresu, a zarazem gwoździem do trumny muzycznej kariery Mandaryny.

 

 

Zaproszeni goście wraz z dietetykiem Mileną Nosek rozmawiali na temat, co ich dzieci jedzą na Wigilię. Jednak nas głównie zainteresowała nowa fryzura i wygląd Marty. Gołym okiem widać, że gwiazda bardzo się zmieniła. Zrezygnowała z solarium i radykalnie skróciła włosy. Ubiera się skromniej, a z jej dawnego wyzywającego wizerunku nie zostało już nic. Mimo to Wiśniewska wygląda korzystnie i jest dość ładną kobietą.

 

 

 

źródła: teleshow.wp.pl, foto youtube.com, facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *