28 listopada 2023

Michał SZPAK rozpina koszulę i chwali się GOŁĄ KLATĄ! Jego ZDJĘCIE mocno zaskoczyło FANÓW! (foto)

Michał Szpak przez kilka lat swojej działalności artystycznej dał się nam poznać jako niezwykle utalentowany wokalista. Jego kariera ciągle się rozwija. Piosenkarz ma za sobą sporo sukcesów, min. reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji, obecnie zasiada w jury The Voice of Poland. To jeden z tych artystów, którego kochają tłumy. Wszystkie jego koncerty cieszą się dużą popularnością, a on robi wszystko by spełnić oczekiwania fanów.

 

 

 

 

Wokalista jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Szpak uwielbia kontaktować się z fanami i często publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Trzeba przyznać, że ostatnio naprawdę zaszalał, a fotka, którą wrzucił wywołała spore poruszenie i bardzo ich zaskoczyła. Michał opublikował artystyczne zdjęcie, na którym widzimy go w rozpiętej koszuli z gołą klatą.

 

 

 

Pod wspomnianym zdjęciem wyraźnie zrelaksowanego piosenkarza pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki nie kryją zachwytu na wyglądem swojego ulubieńca i większość z nich stwierdziła, że ma “uroczą klatę” i chętnie by się do niej przytuliły. Nie zabrakło również głosów krytyki. Ci, którym zdjęcie nie przypadło go gustu napisali, że Szpak nie ma się czym chwalić, ponieważ jego “chuda” klata nie robi na nich wrażenia.

 

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *