Marzena Słupkowska – kim jest? Mąż, dzieci i krótki życiorys

Wśród osób, które są znane i cieszą się uznaniem publiczności znajdziemy nie tylko aktorów czy muzyków ale również osoby, które znamy z telewizji. Bardzo często pozytywne emocje budzą w nas prezenterki pogody – piękne, uśmiechnięte i zawsze doskonale ubrane sprawiają, że nawet prognozę pogody oglądamy z prawdziwą przyjemnością. Jedną z takich osób jest Marzena Słupkowska. To pogodynka, która na dobre zapadła ludziom w pamięć. Wielu z nas nie wie jednak o niej niczego. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej Marzenie Słupkowskiej i poznajmy najważniejsze informacje na jej temat.

Marzena Słupkowska – ile ma lat i skąd jest?

Marzena Słupkowska urodziła się w Golubiu Dobrzyniu. Nie znamy dokładnej daty jej urodzin, wiemy jednak, że na świat przyszła w 1978 roku. Obecnie ma więc 45 lat. Mimo swojego wieku nadal może poszczycić się młodym wyglądem twarzy oraz nienaganną, szczupłą sylwetką. Uroda nie jest jednak jedynym atutem Marzeny Słupkowskiej. Jest ona bowiem również osobą bardzo wykształconą. Ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także biznes międzynarodowy na uniwersytecie w Chicago.

Marzena Słupkowska – jak wygląda jej kariera?

Kariera Marzeny Słupkowskiej rozpoczęła się od udziału w castingu na prezenterkę pogody, który wygrała. Rozpoczęła wówczas pracę w bydgoskim oddziale TVP gdzie prezentowała pogodę po regionalnym programie informacyjnym “Zbliżenia”. Przez wiele lat pojawiała się na antenie pierwszego i drugiego programu Telewizji Polskiej. To jednak nie wszystko. Na swoim koncie ma również pracę poza granicami naszego kraju. Pracowała między innymi w polonijnej stacji Polvision w Chicago oraz odbyła staż w TV Sky News w Londynie. Marzena Słupkowska zdobyła również trzecie miejsce w plebiscycie Telekamery 2012, pierwsze w 2017 roku a także reprezentowała nasz kraj na festiwalu prezenterów pogody w Paryżu. Robiła to kilkukrotnie za każdym razem docierając do finału. Wiele osób nie wie, że w swojej karierze zajmowała się także modelingiem. Była modelką agencji modelingowej Rores Models. Obecnie Marzena Słupkowska udziela się charytatywnie. Jednym z przykładów jej działalności jest pomoc w organizacji koncertów charytatywnych na rzecz Domu Opieki Społecznej w Grabiu dla dzieci z upośledzeniem głębokim i pośrednim.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mariola Morcinková Official (@mariola_morcinkova_official)

Marzena Słupkowska – rodzina

Marzena Słupkowska jest osobą, która wychowywała się w rodzinie tradycyjnej. Mieszkała nie tylko z rodzicami ale również dziadkami, w wielopokoleniowej rodzinie, dzięki czemu obecnie jest ona dla niej bardzo ważna. Nie podaje szczegółowych informacji na temat tego jak nazywają się jej rodzice, nie wiemy również czym się zajmowali. Wiemy za to, że nadal mieszkają w rodzinnym Golubiu Dobrzyniu a Marzena Słupkowska często ich odwiedza. Jeśli chodzi o rodzeństwo prezenterka posiada siostrę Anię, z którą jest bardzo zżyta. Jak sama stwierdza są prawdziwymi przyjaciółkami. Bardzo ważne miejsce w sercu Marzeny Słupkowskiej zajmuje również jej siostrzenica Julia, którą często opiekowała się gdy dziewczynka była mniejsza. Obecnie jest to już nastolatka, która nadal ma bardzo dobry kontakt z prezenterką.

Marzena Słupkowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem?

Marzena Słupkowska to osoba bardzo rodzinna, która wyznaje tradycyjne wartości i dba o to, by jak najbardziej chronić swoją prywatność. Prawdopodobnie od wielu lat jest szczęśliwą mężatką jednakże nie pokazuje swojego męża publicznie, nie wychodzi na bankiety czy też nie bywa na ściankach. Dlatego też nie wiemy czy pogłoski o tym, iż jest zamężna są prawdziwe, podobnie jak nie znamy imienia i nazwiska wybranka pięknej pogodynki.

Marzena Słupkowska – dzieci

Podobnie sprawa ma się w przypadku dzieci. Marzena Słupkowska nigdy nie wypowiadała się na temat tego czy posiada dzieci oraz czy zamierza je mieć w przyszłości. Faktem jest, że przez wiele lat jej działalności nie wyciekły żadne zdjęcia z maluchem może jednak świadczyć o tym, że kobieta nie posiada własnych pociech.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mariola Morcinková Official (@mariola_morcinkova_official)

Marzena Słupkowska – Facebook i Instagram

Marzena Słupkowska to prezenterka telewizyjna, która nie za bardzo interesuje się światem internetu i nie odczuwa potrzeby wykorzystywania go do budowania popularności. Prezenterka nie prowadzi swoich kont na portalach społecznościowych, nie dzieli się również z widzami zdjęciami z prywatnego życia. Zdecydowanie bardziej woli zachować swoją prywatność wyłącznie dla siebie i bliskich.

Marzena Słupkowska – ciekawostki z życia

Wiele osób nie wie o tym, że Marzena Słupkowska miała stałych adoratorów wśród swoich widzów. Piękna pogodynka przez lata otrzymywała listy i drobne upominki od wielbiciela, który wysyłał je do redakcji TVP. Co więcej, po pewnym czasie adorator nawet oświadczył się Marzenie Słupkowskiej. Uważa, że jest to miłym gestem jednak, jak możemy się domyśleć, tych korespondencyjnych oświadczyn nie przyjęła. Drugi z jej fanów wysyłał jej za to paczki z produktami mięsnymi takimi jak kiełbasy, wędliny czy inne przetwory. Były to jego własne wyroby, które przygotowywał “po świniobiciu”. Swoje prezenty argumentował faktem, że zależy mu na tym, by pogodynka nabrała nieco ciała.