Agata Konarska – kim jest? Wiek, mąż, dzieci

Wśród znanych osób, które budzą kontrowersje a ich życie prywatne bywa tematem plotek nie brakuje nie tylko artystek, piosenkarek, celebrytek czy blogerek, ale również prezenterek i dziennikarek. Jedną z osób, które cieszą się sympatią publiczności a jednocześnie są osobami, o których nie wiadomo zbyt wiele jest Agata Konarska. Z tego powodu przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz odpowiedź na większość pytań dotyczących jej osoby. Musimy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie z nich są jawne, ponieważ Agata Konarska jest jedną z tych osób, które bardzo starannie chronią swoją prywatność.

Agata Konarska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Agata Konarska urodziła się 4 kwietnia 1973 w Warszawie jednakże dzieciństwo spędziła głównie poza granicami naszego kraju, co związane było z funkcją, jaką piastował jej ojciec. Jest osobą wszechstronnie wykształconą. Ukończyła studia na kierunku handlu zagranicznego i cybernetyki w Wiedniu oraz podyplomowe studia z zarządzania w Paryżu. To jednak nie wszystko. Agata Konarska może bowiem pochwalić się także dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego gdzie obroniła tytuł magistra na kierunku zarządzania gospodarką. Przez pewien czas próbowała swoich sił w modelingu jednakże ostatecznie jej ścieżka zawodowa związana została z mediami i dziennikarstwem.

Agata Konarska – kariera

Mimo tego, że wykształcenie Agaty Konarskiej nie jest związane z dziennikarstwem to właśnie w tej dziedzinie odniosła ona sukces. W 1995 roku zaczęła pracę dla Telewizji Polskiej gdzie prowadziła programy takie jak “Brawo BiS” oraz “Kawa czy herbata”, mogliśmy ją zobaczyć również w magazynie ekonomicznym “Plus Minus” oraz w telewizji TVP Polonia. To jednak nie wszystko. Agata Konarska współprowadziła Konkurs Sopot Festival 2001, poprowadziła koncert „Premiery”, podczas LVI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz odpowiadała za przebieg konferencji prasowych podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 w Gliwicach i 2020 w Warszawie. Ciekawostką może być fakt, że wystąpiła gościnnie w serialu “Klan” gdzie zagrała… samą siebie. Warto wspomnieć również o tym, że prowadzi ona także program poświęcony Kościołowi – “Okiem wiary”. Emitowany jest on przez telewizję TVP Info.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agata Konarska (@agatakonarskaofficial)

Agata Konarska – rodzina

Jeśli chodzi o informacje na temat rodziny Agaty Konarskiej musimy przyznać, że są one dość skąpe. W sieci nie znajdziemy informacji na temat jej matki. Nie wiemy również, czy ma rodzeństwo. Jedyną pewną i potwierdzoną informacją jest fakt, że jej ojcem jest dyplomata Włodzimierz Konarski. Z racji wykonywanego przez niego zawodu dzieciństwo Agaty Konarskiej związane było z ciągłymi przeprowadzkami. Kobieta dorastała w krajach takich jak Francja, Holandia, Szwecja czy Austria.

Agata Konarska – stan cywilny. Kto jest jej mężem?

Agata Konarska to jedna z tych osób, które bardzo mocno dbają o ochronę swojego życia prywatnego. Dlatego też w sieci i mediach tradycyjnych próżno szukać informacji na temat jej związków czy małżeństwa. Dziennikarka nie porusza tych kwestii w wywiadach skupiając się głównie na swojej karierze zawodowej oraz osiągnięciach. Nie możemy więc stwierdzić, czy kiedykolwiek była zamężna lub czy pozostaje w relacji z inną osobą.

Agata Konarska – dzieci

Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o dzieci. Dziennikarka nigdy nie była widziana z dzieckiem, na wizji nigdy nie była w ciąży. Pozwala to więc domniemywać, że nie jest matką. Jak jednak jest w istocie wie tylko ona sama. Nie mamy również informacji na temat jej przyszłych planów, choć biorąc pod uwagę jej wiek, na zostanie mamą może być już za późno.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agata Konarska (@agatakonarskaofficial)

Agata Konarska – Facebook i Instagram

Agata Konarska nie odcina się całkowicie od obecności w sieci, choć widzimy wyraźnie, że nie jest ona priorytetem dla dziennikarki. Jeśli chodzi o Facebook posiada ona jedynie prywatne konto dla znajomych. Nieco bardziej otwarta jest w przypadku Instagrama. Na tym portalu społecznościowym Agata Konarska posiada swoje konto, nie możemy jednak powiedzieć, by cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem. Profil dziennikarki obserwuje bowiem nieco ponad 2 tysiące osób, co w przypadku osób popularnych jest naprawdę małą liczbą.

Agata Konarska – ciekawostki z życia

Tajemniczość Agaty Konarskiej sprawia, że jej życie osobiste często staje się przedmiotem plotek. Przez pewien czas była podejrzewana o związek ze znanym z programu “Jaka to melodia?” Robertem Janowskim. To jednak nie wszystko. Bardzo głośne, choć do dziś niepotwierdzone były również pogłoski o jej romansie z Piotrem Radziszewskim, czyli byłym dyrektorem TVP 1. Mężczyzna pozostawał wówczas w związku małżeńskim, przez co na Agatę Konarską spadła swego czasu fala krytyki.
Nawiasem mówiąc, krytyka nie jest jej obca. Wiele osób zarzuca jej chorobliwą chudość a nawet sugeruje chorobę. Inni zaś sugerują, że wciąż młody wygląd prezenterki wynika z licznych operacji plastycznych. Jak więc widać, popularność jest dla Agaty Konarskiej dość dotkliwa a kobieta niejednokrotnie musi zmagać się z oskarżeniami, które nie mają żadnego potwierdzenia w faktach.