Wnuczka Leszka MILLERA przeszła radykalną METAMORFOZĘ! Pochwaliła się, że schudła aż 17 kg i wygląda REWELACYJNIE! (foto)

O Monice Miller głośno zrobiło się kilka miesięcy temu. Wnuczka byłego premiera, Leszka Millera zasłynęła dzięki swojemu dziadkowi, który często o niej wspominał i opowiadał. 23-latka studiuje grafikę i znana jest z zamiłowania do tatuaży, które licznie zdobią jej ciało. Jak większość młodych kobiet uwielbia publikować swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Jest bardzo aktywna na Instagramie, a od kiedy stała się rozpoznawalna często uczestniczy w imprezach, na których można spotkać wiele sławnych gwiazd.

 

 

 

To właśnie dzięki portalom społecznościowym mogliśmy zobaczyć jej ogromną metamorfozę. Monika opublikowała na Instagramie fotkę, na której porównuje swoją sylwetkę sprzed 2 lat  z aktualną. Wnuczka Leszka Millera pochwaliła się przy okazji, że schudła aż 17 kilogramów. Swoją przemianę zawdzięcza ogromnemu poświęceniu, diecie i wielogodzinnym ćwiczeniom w klubie fitness.

 

 

 

 

“17 kg różnicy pomiędzy dwoma zdjęciami. Dużo osób które poznały Mnie dopiero po Mojej przemianie mówią teraz, że w sumie nie ma takiej dużej różnicy i nie musiałam się wcale odchudzać. Natomiast osoby które widziały mnie w tym stanie na żywo do tej pory nie mogą uwierzyć w to jak bardzo się zmieniłam.”

REKLAMA
REKLAMA

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com ,foto instagram.com

.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *