Marta MANOWSKA przeszła radykalną METAMORFOZĘ na wiosnę! Prowadząca “Rolnik szuka żony” zdecydowała się na OSTRE CIĘCIE! (foto)

Przyszła wiosna i każda kobieta chce zmienić coś w swoim wyglądzie. Z podobnego założenia wyszła Marta Manowska. Prowadząca “Rolnik szuka żony” postanowiła poeksperymentować z włosami i postawiła na ostre cięcie! W wyglądzie sympatycznej gospodyni programu TVP wyraźnie widać powiew świeżości, a metamorfoza wpłynęła bardzo pozytywnie na jej nastrój i look. Długie włosy, z którymi kojarzyliśmy Manowską to już przeszłość!

 

 

 

Nową fryzurą pochwaliła się w mediach społecznościowych, a dokładnie na Instagramie. Pod zdjęciem przedstawiającym jej delikatną metamorfozę napisała “Przekora Kobiecość to przekora Działamy @dagmakeupart@helahair @michalgromada.” Fani szybko zauważyli zmianę i ku zaskoczeniu gwiazdy w mgnieniu oka posypało się wiele miłych komentarzy. Wielbiciele prowadzącej “Rolnik szuka żony” rozpływali się w zachwytach nad jej aktualną fryzurą.

 

 

Komentujący pisali min, że wygląda teraz pięknie i porównali ją do “Żylety”. Nowa wersja Manowskiej prezentuje się na tyle atrakcyjnie, ze jej zdjęcie polubiło już ponad 2,5 tysiąca osób. Na pewno musi cieszyć ją fakt, że udało jej się zaskoczyć tak duże grono fanów, ponieważ efekt końcowy jest naprawdę bardzo przyjemny dla oka.

fot.instagram.com

 

fot.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *