Marta Manowska – kim jest dziennikarka znana z TVP1? Mąż, wiek i życie prywatne gwiazdy

Marta Manowska to jedna z popularniejszych i bardziej lubianych prezenterek w naszym kraju. Dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz urodzie i sympatycznemu usposobieniu zdobyła rzeszę sympatyków, którzy interesują się nie tylko jej karierą, ale rownież życiem prywatnym. W sieci bardzo często pojawiają się zapytania dotyczące jej życiorysu czy życia uczuciowego. Wiedząc o tym prześledziliśmy artykuły poświęcone Marcie Manowskiej by zebrać wszystkie istotne informacje, które udało nam się znaleźć w jednym miejscu. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Marta Manowska – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Marta Manowska to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Urodziła się 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Przez wiele lat mieszkała w Katowicach. Jako dziecko była bardzo chorowita, na szczęście obecnie cieszy się dobrym zdrowiem. Jest osobą doskonale wykształconą. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii1

Marta Manowska – kariera

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Swoją przygodę z mediami rozpoczęła jako redaktorka „Dziennika Zachodniego”2. Później pracowała w redakcji programów rozrywkowych w agencji reklamowej, organizowała kampanię wyborczą w Jarocinie i wystąpiła w reklamie promującej województwo lubelskie. Próbowała też swoich sił jako aktorka, grając epizodyczne role w serialach i teledyskach.

W 2013 roku zadebiutowała w telewizji, pracując przy programie TVN „Ugotowani”1. Wkrótce potem dostała propozycję prowadzenia widowiska telewizyjnego TVP1 „Rolnik szuka żony”, które okazało się wielkim hitem i przyniosło jej rozgłos i sympatię widzów. Od 2014 roku Marta Manowska łączy losy samotnych rolników i rolniczek, a także towarzyszy im w ich codziennych zmaganiach. Program doczekał się już dziewięciu edycji i ma wielu wiernych fanów.

W 2019 roku Marta Manowska podjęła się kolejnego wyzwania i została prowadzącą programu „Sanatorium miłości”, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki w uzdrowisku. W tym samym roku dołączyła do zespołu prowadzących program „The Voice Senior”. Marta Manowska współpracuje w nim z Tomaszem Kammelem, a także z jurorami: Andrzejem Piasecznym, Edytą Górniak, Urszulą Dudziak i Tomaszem Karolakiem.

Marta Manowska nie ogranicza się jednak tylko do programów rozrywkowych. Jest również autorką i współautorką kilku książek, m.in. „Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości”, „Rolnik szuka żony” i „Bytomianie – ich życie i miasto”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska – rodzina

Marta Manowska należy do grona osób, które nie przepadają za mówieniem o swoim życiu. Nic więc dziwnego, że w sieci trudno znaleźć jest jakiekolwiek informacje na temat jej rodziny. Nie wiemy dokładnie kim są jej rodzice oraz czym się zajmowali, choć Marta Manowska podzieliła się z mediami informacją, że ze względu na jej stan zdrowia w dzieciństwie jej mama musiała zrezygnować z pracy. Wiadomo również, że prezenterka posiada dwie młodsze siostry.

Marta Manowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Męska część publiczności często zadaje na forach pytania dotyczące stanu cywilnego Marty Manowskiej. Przez długi czas w mediach pojawiały się jedynie spekulacje na ten temat, w końcu jednak prezenterka przerwała milczenie w tej sprawie i wyjawiła, że jej serce jest zajęte. Jej wybrankiem jest mężczyzna o imieniu Adam, o którym nie wiadomo jednak zbyt wiele.

Marta Manowska – dzieci

Wiele osób, które darzą miłą i profesjonalną prezenterkę sympatią zastanawia się, czy posiada ona dzieci. Macierzyństwo dla wielu osób jest bowiem bardzo ważne. W przypadku Marty Manowskiej jest jednak inaczej. Kobieta nie posiada jeszcze swoich pociech, co więcej, podkreśla, że na chwilę obecną nie planuje macierzyństwa w przyszłości. W wywiadach podkreśla, że decyzja o rodzicielstwie jest niezwykle odpowiedzialna i nie powinna być podejmowana pod wpływem nacisków osób trzecich, nawet jeśli są nam bardzo bliskie. To bardzo dojrzałe podejście, które zasługuje na pochwałę. Pozostaje nam więc zaakceptować decyzję Marty Manowskiej i nie naciskać jej na zmianę swojego stanowiska.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach internet jest dla znanych osób platformą do kontaktu z sympatykami oraz promocji własnych działań. Wiele osób wykorzystuje sieć do promowania produktów, co stanowi dla nich dodatkowe źródło zarobku. Nic więc dziwnego, że również Marta Manowska jest obecna w sieci. Działa aktywnie zarówno na Facebooku gdzie zgromadziła 55 tysięcy obserwujących, jak i na Instagramie. Na portalu tym cieszy się znacznie większą popularnością, ponieważ jej konto @martamanowska jest obserwowane przez ponad 212 tysięcy osób .Na swoim Instagramie publikuje różnorodne treści, zdjęcia z sesji, ujęcia z codziennego życia, a także inspirujące cytaty

Marta Manowska – ciekawostki z życia

Marta Manowska jest osobą, która wykorzystuje swoją popularność do pomocy innym. Aktywnie działa charytatywnie i stara się propagować takie działania. Jest aktywną działaczką Fundacji Herosi, gdzie skupia się na wsparciu dzieci i nastolatków leczących się na oddziałach onkologicznych. Jej działania w ramach tej fundacji mają na celu wsparcie młodzieży w walce z nowotworami oraz zapewnienie im jak najlepszych warunków leczenia i dochodzenia do zdrowia.