Marita Surma – kim jest influencerka Deynn? Rodzice, wiek i mąż

Marita Surma to jedna z dość kontrowersyjnych a jednocześnie uwielbianych przez wielu influencerek. Nie ma w tym nic dziwnego. To wyjątkowo charyzmatyczna kobieta, która może stanowić inspirację. Osoby, które ją śledzą są zainteresowane nie tylko jej karierą ale również życiem prywatnym. Wiedząc o tym postanowiliśmy nieco przybliżyć jej sylwetkę. 

Marita Surma – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Marita Surma, znana w internecie jako Deynn przyszła na świat 8 stycznia 1992 r. Influencerka pochodzi z Świdwina – miejscowości położonej w województwie zachodniopomorskim. Po ukończeniu gimnazjum zdecydowała się na przerwanie edukacji, jednak jako osoba dorosła zdecydowała się na zaoczne ukończenie liceum dla dorosłych. Jako 19 latka przeprowadziła się do Poznania, obecnie mieszka w ogromnym domu pod Warszawą. Jeśli chodzi o wzrost Marity Surmy w sieci możemy znaleźć informację mówiącą o tym, że ma ok 171 centymetrów wzrostu.  

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marita Sürma Majewska (@deynn)

Marita Surma – kariera

Marita Surma, szerzej znana jako “Deynn”, to popularna blogerka i influencerka. Początkowo związana była z modą, z czasem zainteresowała się fitnessem. Wspólnie z mężem, Danielem Majewskim, prowadzi kanał na YouTube o nazwie “myMajewscy” oraz bloga, gdzie zachęcają internautów do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Marita nie unikała kontrowersji – przeszła wiele operacji plastycznych, posiada również wiele tatuaży a jej wizerunek znalazł się nawet na puszkach Coca Coli Zero. Obecnie Marita Surma współpracuje z wieloma markami z branży fitness, posiada również własną markę suplementów diety All Deynn oraz lakierów hybrydowych. Mimo krytyki, Deynn sukcesywnie powiększa swoje zasięgi w mediach społecznościowych.

Marita Surma – rodzina

Przez bardzo długi czas o rodzinie Marity Surmy było wiadomo stosunkowo niewiele. O ile członkowie rodziny Daniela Majewskiego pojawiali się w social mediach (szczególnie zaś jego babcia) o tyle Marita Surma nie mówiła o swoich bliskich. Do dziś nie wiemy kim są i czym zajmują się jej rodzice. Wiadomo jednak, że influencerka ma dwie młodsze siostry. Informacja ta związana była z pewnym skandalem. Deyn została bowiem posądzona przez młodszą siostrę Klaudię o to, że wykorzystuje ich najmłodszą siostrę Natalię do swoich celów. Padły również zarzuty w stronę Majewskiego, który miał źle traktować i obrażać dziewczyny.

Marita Surma – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie prywatne Deynn to jedna z wielu kwestii, o którą często pytają internauci. Jednakże, w tym temacie Marita Surma nie dostarcza wielu kontrowersji. Jest bowiem osobą bardzo stałą w uczuciach. Jej wybrankiem jest influencer z branży fitness Daniel Majewski. Para poznała się wiele lat temu, gdy Deynn jako początkująca blogerka chciała popracować nad swoją figurą. Para zaręczyła się zaledwie po 3 miesiącach znajomości a w 2018 roku wzięli ślub w USA. Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o kryzysie w związku Deynn i Majewskiego, para również mówi o nich otwarcie. Korzystając z pomocy terapeutów udaje im się jednak je zażegnać. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marita Sürma Majewska (@deynn)

Marita Surma – dzieci 

Wielu fanów, którzy obserwują życie Marity Surmy i widzą, że od lat pozostaje ona w związku małżeńskim z Danielem Majewskim zastanawia się czy kobieta doczekała się potomstwa. Odpowiedź brzmi: nie, Deynn i Majewski nie posiadają jeszcze własnych dzieci, choć obydwoje deklarują w wywiadach, że chcą doczekać się potomstwa i wspólnie je wychować. Na razie para jednak skupia się na tym, by rozwijać swoją karierę w internecie. 

Marita Surma – Facebook i Instagram

Marita Surma jest osobą, która swoją popularność zbudowała działając w sieci. Oczywistym jest więc, że musi być aktywna w internecie i wykorzystywać portale społecznościowe do promocji swojej osoby oraz projektów i produktów. Co ciekawe jednak, Deynn skupiła się obecnie wyłącznie na Instagramie. Posiada co prawda swoją stronę na FB i jest ona obserwowana przez 366 tysięcy osób jednakże nie aktualizuje jej od 2020 roku. Na Instagramie pojawia się za to codziennie a jej profil @deynn obserwuje aż 1,6 miliona użytkowników.