Kamila Smogulecka – kim jest znana influencerka Zusje? Dzieci, mąż i wiek

Wśród sławnych osób nie brakuje postaci kontrowersyjnych, które niezależnie do tego co zrobią są na ustach wszystkich. Jedną z takich postaci jest z całą pewnością Kamila Smogulecka, która szerzej znana jest obecnie jako Zusje. Influencerka, zawodniczka MMA, piosenkarka – to tylko niektóre z roli, które udało jej się pełnić w jej stosunkowo krótkim życiu. Kamila Smogulecka jest bowiem bardzo młodą osobą, której udało się już osiągnąć naprawdę sporo. Sprawdźmy więc dokładniej, jak wygląda jej życiorys.

Kamila Smogulecka – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Kamila Smogulecka, szerzej znana jako Zusje a wcześniej Luxuria Astaroth urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi. Już jako nastoletnia dziewczyna zaczęła swoja karierę w modelingu. Szerzej znana stała się jednak dzięki udziałowi w teledysku do piosenki “Nie lubimy robić” Donatana. Dało jej to ogromną popularność, z którą zapłaciła jednak dużą cenę. W pewnym etapie swojego życia Kamila Smogulecka zaczęła zmagać się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków przez co zaczęła zachowywać się bardzo kontrowersyjnie i tracić na popularności. Ostatecznie zdecydowała się na odbycie terapii zamkniętej, która pozwoliła jej uwolnić się od nałogów i skupić na rozwoju własnej kariery.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Камила Смогулецка (@zusjeofun)

Kamila Smogulecka – kariera

Zusje jest osobą, która od zawsze starała się realizować na wielu różnych płaszczyznach. Udział w teledysku Donatana, a następnie w występie na festiwalu Eurowizji otworzył jej wiele drzwi. Młoda kobieta wzięła udział w wielu teledyskach, sesjach reklamowych a nawet otrzymała rolę w filmie “Obietnica”, w którym wcieliła się w rolę Agnieszki. Rozwój jej kariery został powstrzymany przez uzależnienie i walkę z nim.
Po wyjściu z zamkniętego ośrodka Kamila Smogulecka skupiła się na tym, by skończyć studia psychologiczne. Zmieniła swój pseudonim artystyczny na Zusje oraz zaczęła fascynować się muzyką i sportem. Doskonale odnalazła się w świecie freak fightów i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek Fame MMA. Choć nie zawsze wygrywała a nawet odnosiła ciężkie obrażenia widzowie pokochali ją za jej odwagę, charyzmę oraz charakterystyczny sposób bycia. Obecnie chwilowo zrezygnowała z udziału w kolejnych walkach by skupić się na muzyce. Na koncie ma kilka singli, które swoim klimatem nawiązują do słowiańskich tradycji i sielskiego klimatu, który pamiętamy z jej pierwszego teledysku “Nie lubimy robić”. Zusje tworzy piosenki, w których śpiewa nie tylko po polsku ale również w języku rosyjskim.

Kamila Smogulecka – rodzina

O rodzinie Zusje nie wiemy zbyt wiele, ponieważ celebrytka niechętnie wypowiada się na jej temat. Wiemy, że przez długi okres czasu mieszkała ze swoją mamą, która stanowiła dla niej wielkie wsparcie w czasie wychodzenia z nałogu. Nieco więcej, wiadomo o jej pochodzenie, które prawdopodobnie jest przyczyną jej niezwykłej, zjawiskowej urody. Jedna z babć Kamili Smoguleckiej jest bowiem Ukrainką, druga zaś w połowie Chinką, a w połowie Rosjanką.

Kamila Smogulecka – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Choć Kamila Smogulecka jest niezwykle urodziwą kobietą nie ma szczęścia do związków. Dlatego też najczęściej nie zdradza publicznie z kim jest związana. Wyjątkiem jest jej były trener a obecnie zawodnik freak fightów Paweł “Scarface” Bomba. Para przez dość długi czas pokazywała się razem publicznie nie szczędząc sobie czułości np. po wygranej przez Zusje walce. Niestety, związek ten nie przetrwał próby czasu. Obecnie nie wiadomo nic na temat tego, czy Kamila Smogulecka jest z kimś związana.

Kamila Smogulecka – dzieci

Zusje jest młodą osobą, która aktualnie skupia się na rozwoju swojej kariery medialnej. W związku z tym nie myśli obecnie o macierzyństwie. Nie posiada dzieci oraz nie wypowiada się na temat tego, czy planuje macierzyństwo w przyszłości.

Kamila Smogulecka – Facebook i Instagram

Kamila Smogulecka jako influencerka musi dbać o rozwój swoich social mediów. Nic więc dziwnego, że jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Jeśli chodzi o Facebook, podobnie jak w przypadku wielu młodych osób odpuściła regularne prowadzenie swojej strony fanowskiej skupiając się przede wszystkim na Instagramie. Na portalu tym zgromadziła imponującą liczbę obserwatorów, która obecnie wynosi aż 3,2 mln obserwujących. Jej główne konto znajdziemy pod adresem @zusjeofficial. Publikuje tam praktycznie każdego dnia wstawiając relacje na instastory oraz dodając odważne zdjęcia z sesji zdjęciowych. Nie brakuje tam również promocji jej kolejnych utworów muzycznych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Камила Смогулецка (@zusjeofun)

Kamila Smogulecka – ciekawostki z życia

Na zbudowanie popularności Zusje ogromny wpływ miała aplikacja TikTok, w której zaczęły pojawiać się filmiki pokazujące jej wyjścia do walk oraz same walki. Były to edytowane materiały, do których podkładano muzykę. Co ciekawe, osobą Zusje zainteresowali się obserwatorzy z Rosji, którzy szybko namierzyli jej prawdziwe konto i w krótkim czasie znacząco zwiększyli liczbę je obserwujących. To właśnie wówczas Zusje zaczęła zwracać się do swoich w tym języku, jak również nagrywać piosenki po rosyjsku.