Katarzyna Kwiatkowska – kim jest ta znana aktorka? Wiek, mąż i rodzice

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych aktorek, które doskonale radzą sobie nie tylko na planie ale również w innych rolach. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Katarzyna Kwiatkowska, która realizowała się nie tylko podczas pracy przy filmach i serialach ale również pracowała przy produkcji programów rozrywkowych a nawet w radiu. Nic więc dziwnego, że ta piękna, filigranowa blondynka budzi zainteresowanie internautów, którzy poszukują informacji na jej temat. Chcąc wyjść im naprzeciw przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zamieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące jej życiorysu oraz kariery.

Katarzyna Kwiatkowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Katarzyna Kwiatkowska urodziła się 9 lipca 1974 roku i to z tym miastem związała całe swoje życie. Niewiele wiemy o jej młodzieńczych latach, niemniej jednak udało nam się dotrzeć do informacji, że jest ona absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, co oznacza, że już jako młoda dziewczyna doskonale wiedziała jaką drogą ma podążać jej kariera zawodowa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Autografy Malutkiej (@autografy.malutkiej)

Katarzyna Kwiatkowska – kariera

Katarzyna Kwiatkowska to aktorka, która ma na swoim koncie wiele godnych zapamiętania ról w filmach i serialach. Po raz pierwszy mogliśmy ją jednak zobaczyć nie w filmie lecz w teledyskach zespołu “Kult”. Jej debiut w na ekranie miał miejsce w 1992 roku, kiedy to zagrała rolę pielęgniarki w filmie “Pierścionek z orłem w koronie”. Następnie kontynuowała swoją karierę aktorską w takich produkcjach jak “Dom” i “Matka swojej matki” .

Wśród znanych serialowych postaci, które wcieliła się Katarzyna Kwiatkowska znalazła się Łucja Chomicz w serialu “Klan” , Żydówka w “Bożej podszewce” , koleżanka Konrada w “Na dobre i na złe” , Iza Kurowska w “Plebanii”, Magda w “Siostry” , czy Iza Gadomska w “Hotel 52” . Ponadto, aktorka udzielała swojego głosu w polskim dubbingu kilku animacji, w tym w produkcji “Emotki. Film” jako Uśmiech oraz w  “Minionkach” jako królowa Elżbieta II.

Realizowała się również na innych polach. Ogromną popularność przyniosły jej parodie wykonywane w ramach programu “Szymon Majewski Show” zatytułowane “Rozmowy w tłoku”. Występowała w tym programie przez sześć lat, od 2005 do 2011 roku. Była również współprowadzącą audycję radiową “Babska szkoła jazdy” w Radiu Zet od listopada 2006 do lutego 2007. Co więcej,17 stycznia 2018 roku wystąpiła współprowadząca audycję “Szkło kontaktowe” w TVN24, gdzie jej komentarze cieszyły się uznaniem i pozytywnym odbiorem widzów.

Katarzyna Kwiatkowska – rodzina

Na temat rodziny Katarzyny Kwiatkowskiej wiadomo niewiele. Nie wiemy kim jest jej matka, choć wiele osób mylnie wiąże ją ze znaną aktorką Ireną Kwiatkowską. Faktem jest to, że wychowywała się w niepełnej rodzinie, ponieważ jej rodzice rozstali się gdy była małym dzieckiem. Co więcej, ojciec Katarzyny nie utrzymywał z nią relacji po odejściu od matki. Mimo to, jak sama wspomina dorastała w domu pełnym miłości z mamą i babcią, które dbały o to, by miała wszystko, czego potrzebuje.

Katarzyna Kwiatkowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Katarzyny Kwiatkowskiej było od zawsze było ono owiane tajemnicą. Aktorka unikała mówienia o swoich związkach, nie pokazywała się również ze swoimi wybrankami na ściankach czy eventach. W sieci na próżno jest szukać informacji o tym, czy kiedykolwiek miała męża. Wiemy jednak, że musiała spotykać się z pewnym mężczyzną lub nawet być z nim w związku, ponieważ owocem tej relacji jest dziecko Katarzyny Kwiatkowskiej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Owsiannikow (@k.owsiannikow)

Katarzyna Kwiatkowska – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Katarzyna Kwiatkowska ma dzieci. Przez wiele lat swojej kariery nie była bowiem matką. Warto jednak mieć świadomość, że uległo to zmianie gdy aktorka ukończyła 43 rok życia. Zaszła wówczas w pierwszą, dość późną ciążę, której owocem jest ukochana córka Jaśmina, która w tym roku skończyła 14 lat. Aktorka zmagała się ze sporym wyzwaniem w związku z wychowaniem jej, ponieważ powtórzył się scenariusz z jej dzieciństwa. Ojciec dziecka nie związał się z Katarzyną Kwiatkowską, przez co aktorka musiała wychowywać swoje dziecko samotnie. Mimo rany w swoim sercu dbała jednak, aby Jaśmina miała kontakt ze swoim ojcem choćby za pośrednictwem internetu. Niemniej jednak tak późne i samodzielne macierzyństwo sprawiło, że Katarzyna Kwiatkowska w wywiadach jasno deklarowała, że nie zamierza mieć więcej dzieci.

Katarzyna Kwiatkowska – Facebook i Instagram

Katarzyna Kwiatkowska jest jedną z tych aktorek, które nie przepadają za dzieleniem się zbyt wieloma szczegółami z prywatnego życia. Nic więc dziwnego, że stara się trzymać z daleka od social mediów. Nie posiada oficjalnych profili ani na Facebooku, ani też w aplikacji Instagram. Widzowie, którzy cenią jej twórczość nie mają więc możliwości “podglądania” jej codziennego, prywatnego życia. Jest to dość nieczęste podejście jeśli chodzi o gwiazdy telewizji i seriali, niemniej jednak należy ją uszanować.

Katarzyna Kwiatkowska – ciekawostki z życia

Katarzyna Kwiatkowska jest osobą, która chętnie podejmuje się nowych zadań i wyzwań zawodowych. Może o tym świadczyć chociażby fakt, iż przez pewien czas prowadziła programy telewizyjne, m.in. Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show. Ponadto wystąpiła w dwóch odcinkach programu krajoznawczego Para w Polskę oraz była jurorką pierwszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.