Agata “Fagata” Fąk – kim jest ta influencerka? Wiek, dramy i figura znanej gwiazdy

Obecnie w sieci coraz większą popularnością cieszą się influencerki, czyli młode kobiety, których kariera nie opiera się już na muzyce czy filmach lecz na obecności w internecie. Jedną z takich osób jest Agata “Fagata” Fąk. To młoda, urodziwa dziewczyna, która wywołuje wiele kontrowersji, przez co wciąż pozostaje na ustach wszystkich. Kim jednak jest? Jak wyglądała jej kariera?

Agata Fąk – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

O dzieciństwie Agaty Fąk przez dość długi czas nie wiedzieliśmy praktycznie nic. Celebrytka nie chwaliła się nawet swoją datą urodzenia. Obecnie wiemy, że Fagata urodziła się 24 sierpnia 2000 roku w Koninie. Swoje młode lata spędziła w Ślesinie w województwie wielkopolskim. Nie wiemy do jakich szkół uczęszczała, wiadomo natomiast, że w razie, gdyby nie udało jej się osiągnąć sławy chciała studiować architekturę. Szybko jednak stała się internetową celebrytką, która nie musiała realizować swojego planu związanego ze studiami. 

Fagata – kariera

Internetowa kariera Fagaty rozpoczęła się od jej związku ze Stuartem Burtonem. Dziewczyna pojawiała się na odcinkach jego filmów oraz w projekcie Team X co pozwoliło jej zbudować popularność. Dzięki temu mogła rozpocząć karierę solową. W internecie początkowo publikowała filmy, w których wykonywała kunsztowne makijaże oraz prowadziła pogadanki z widzami. W pewnym momencie skręciła w stronę muzyki – wydała kilka solowych piosenek jak i utworów z raperami min. Diho. Poza tym wydała również własną markę kosmetyków. Ważnym elementem jej kariery były także freak fighty. Fagata kilkukrotnie wystąpiła na galach MMA High League oraz Fame MMA.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez AGATA FĄK (@fagataaa)

Agata Fąk – rodzina

O rodzinie Fagaty nie wiadomo zbyt wiele. Celebrytka stara się dbać o prywatność na tym polu i nieczęsto wspomina o bliskich. Wiemy jedynie, że jej mama związana jest z edukacją, prawdopodobnie wykonuje zawód nauczycielki. Agata Fąk posiada także młodszą siostrę, o której niejednokrotnie wspomina w swoich nagraniach. Siostra influencerki ma mieć o 4 lata mniej niż ona. Warto jednak zauważyć, że Fagata nie pokazuje jej publicznie. Najwidoczniej młoda dziewczyna nie widzi swojej przyszłości w roli internetowej celebrytki. Gdyby pojawiała się na nagraniach Fagaty szybko zdobyłaby bowiem obserwujących. 

Agata “Fagata” – stan cywilny. Kto jest jej partnerem?

Życie uczuciowe Fagaty od zawsze było obiektem zainteresowania widzów. Stała się popularna, ponieważ została dziewczyną YouTubera Stuarta Burtona, znanego jako Stuu. Jest to ten sam mężczyzna, który obecnie został aresztowany w wyniku afery Pandora Gate, któremu postawiono zarzuty związane z kontaktami z nieletnimi. To właśnie Stuu pokazał Agatę Fąk swoim widzom, co zresztą było jej celem. Głośną aferą był wyciek nagrań głosowych, w których Fagata uznaje Stuu za swój “plan B” w drodze do zdobycia kariery. Rozstanie pary było burzliwe. Następnie przez krótki czas była związana z innym kontrowersyjnym twórcą Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. W ostatnim czasie Fagata była związana z mężczyzną spoza branży influencerskiej, jednak również ta relacja skończyła się łzawą opowieścią o złym postępowaniu jej partnera, którą opublikowała w sieci.

Agata “Fagata” Fąk – czy posiada dzieci?

Fagata jest stosunkowo młodą kobietą, której kariera influencerki dopiero się rozpędza. Co więcej, do tej pory nie miała szczęścia w miłości i nie udało jej się stworzyć solidnego, zdrowego związku. Z tego powodu nie posiada jeszcze dzieci. Nie wiemy jednak, jakie są plany Fagaty w przyszłości. W swoich tik tokach niejednokrotnie opowiada bowiem o swoim życiu, planach i marzeniach i wspominała, że chciałaby stworzyć szczęśliwą rodzinę w przyszłości. Wszystko więc wskazuje na to, że w przyszłości będzie mamą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez AGATA FĄK (@fagataaa)

Agata “Fagata” – obecność w sieci

Agata Fąk jest osobą utrzymującą się z obecności w internecie. Nic więc dziwnego, że musi być w nim aktywna. Posiada profile na wielu platformach, wśród których wymienić możemy kanał na YouTube gdzie publikuje swoje teledyski, czy konto w aplikacji Tik Tok, gdzie chętnie publikuje filmiki, w których opowiada o swoim życiu czy zmysłowo tańczy. Jednakże jej kluczową platformą działania pozostaje Instagram. Posiada swoje konto gdzie publikuje efekty sesji zdjęciowej, reklamuje produkty jak również komunikuje się z obserwującymi opowiadając o swoich najnowszych działaniach. Jej konto na Instagramie, mimo kontrowersyjnej opinii jaką cieszy się Influencerka obserwuje obecnie 1,6 miliona odbiorców. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Fagata, podobnie jak wiele innych młodych influencerek uważa Facebook za “przeżytek” i nie jest aktywna na tym portalu.

Agata “Fagata” – ciekawostki z życia

Mimo bardzo młodego wieku i niewątpliwej urody, jaką wyróżniała się Fagata bardzo szybko zaczęła eksperymentować nie tylko z zabiegami kosmetycznymi ale również z medycyną estetyczną. Influencerka poddała się nie tylko powiększaniu ust czy operacji piersi ale także dwukrotnie zdecydowała się na bardzo kontrowersyjny i obarczony dużym ryzykiem zabieg przeszczepiania tłuszczu z okolic brzucha i talii w pośladki by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. To bardzo inwazyjna operacja, która wiąże się ze sporym ryzykiem powikłań. Pierwszy zabieg nie do końca spełnił oczekiwania Fagaty, dlatego też zdecydowała się na jego powtórzenie.