Robert LEWANDOWSKI zdradził WOJEWÓDZKIEMU, jaka ANIA jest w łóżku! Wyciekło wiele prywatnych spraw gwiazdorskiej pary!

Wtorkowy odcinek “Kuby Wojewódzkiego” pokazał nam Lewandowskich z nieco prywatnej strony, żeby nie powiedzieć “człowieczej”. Chociaż widać, że Anna bardzo kontrolowała się, aby nie powiedzieć czegoś głupiego, to jej mąż dosyć spontanicznie odpowiadał na pytania showmana. Trzeba przyznać, że najciekawsze były momenty, kiedy małżonkowie opowiadali o swoim domowym pożyciu!

 

Robert opowiedział jedną łóżkową sytuację pary. Okazało się, że Anna to prawdziwa lwica. Zdarzyło się, że trenerka zadała Robertowi w łóżku cios i to dosłownie! Robert zdradził, że Anna po zawodach w karate przez sen wykonywała uderzenia, jemu zdarza się kopać. Nieszczęśliwie “dostał” od żony w złamany nos. Co do erotycznej sfery, to Lewandowskiemu wymsknęło się, że zazdrości Klarze, kiedy Anna… karmi ją piersią.

 

Jednak Robert to zwyczajny facet!

 

Lewandowska zdradził również, że piłkarz najcelniej trafia gole w złości. Wojewódzki zażartował, że te gole to zasługa Anny – zdenerwuje go w domu i są później wyniki na boisku. Żona piłkarza nie ukrywała również, ze sportowiec z kontuzją jest do niewytrzymania i że Roberta też to nie omija.

 

Dobrze słyszeć, że nie idealizują siebie na siłę, tylko przyznają się, ze potrafią kląć, zdenerwować się, a nawet pobić się w łóżku!

źródło: instagram.com, YouTube.com, Kuba Wojewódzki

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *