Małgorzata Opczowska – kim jest? Wiek, mąż i dzieci

W naszym kraju dziennikarki i prezenterki telewizyjne, które łączą w sobie urodę, charyzmę i profesjonalizm często spotykają się ze sporym uznaniem i sympatią widzów. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Opczowskiej. Ta prezenterka, która brała udział w wielu produkcjach telewizyjnych a obecnie znana jest przede wszystkim z “Pytania na Śniadanie” dawno już skradła serca wielu z nas. Jednak o jej życiu wiadomo stosunkowo niewiele. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Małgorzaty Opczowskiej.

Małgorzata Opczowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Znana prezenterka i dziennikarka Małgorzata Opczowska urodziła się w Krakowie, 6 stycznia 1988 roku. Oznacza to, że obecnie kobieta ma 35 lat. Od zawsze była związana z Krakowem, jak sama podkreśla w wywiadach, jest Krakowianką “z dziada pradziada”. Jako młoda dziewczyna oglądała bardzo dużo amerykańskich produkcji, które dotyczyły środowiska prawniczego. Dlatego też, chcąc w przyszłości pomagać ludziom zdecydowała się na studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, które udało jej się ukończyć. Jednak pierwsze zawodowe doświadczenia jako prawnik zawiodły ją. Szybko zrozumiała, że pomagać może ludziom również pełniąc rolę medialną, co więcej, może być w tym bardziej skuteczna.

Małgorzata Opczowska – kariera

Kariera Małgorzaty Opczowskiej rozpoczęła się już na studiach. Jako młoda dziewczyna chciała dorobić do stypendium, dlatego też zaczęła brać udział w castingach do programów telewizyjnych. Udało jej się i tak rozpoczęła swoją karierę w branży dziennikarskiej. Początkowo pracowała jako researcher, czyli wyszukiwała informacje do artykułów i programów. Była również reporterką, dokumentalistką oraz prezenterką. Zajmowała się tworzeniem autorskich programów. Widzowie znają ją z produkcji takich jak: „Granie na śniadanie”, „Apetyt na kasę” i „Mania grania”. Była związana ze stacją TVN. Obecnie od kilkunastu lat związana jest z Telewizją Polską, gdzie przygotowuje programy i relacje na żywo. Jest również prowadzącą program “Pytanie na śniadanie”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Opczowska (@opczowska_malgorzata)

Małgorzata Opczowska – rodzina

O rodzinie Małgorzaty Opczowskiej nie wiemy zbyt wiele, ponieważ kobieta troszczy się o prywatność swoich bliskich. Nie wiemy jak nazywa się jej mama. O ojcu, Tadeuszu Opczowskim wiemy tylko tyle, że była z nim bardzo związana, niestety mężczyzna nie żyje – zmagał się z chorobą nowotworową. Nie znane są także informacje na temat rodzeństwa dziennikarki. Nie wiemy więc czy posiada siostry lub braci.

Małgorzata Opczowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Małgorzata Opczowska jest jedną z osób, która nie lubi dzielić się sprawami, które są dla niej prywatne. Dlatego też nie wiemy zbyt wiele o jej poprzednich związkach poza tym, że z jednego z nich ma syna, którego wychowuje z obecnym mężem. Na jego temat wiadomo nieco więcej. Jest to o 23 lata starszy od Małgorzaty Opczowskiej dziennikarz – Jacek Łęski. Para pobrała się w 2021 roku i obecnie mieszkają wspólnie w Warszawie.

Małgorzata Opczowska – dzieci

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Małgorzata Opczowska posiada dzieci. Odpowiedź na to pytanie brzmi – tak, dziennikarka jest szczęśliwą mamą. Jej syn ma obecnie 9 lat i ma na imię Maksymilian. Jest on owocem poprzedniego związku Małgorzaty Opczowskiej jednak na temat jego ojca nie wiadomo zbyt wiele. Obecnie Maksymilian wychowuje się z mamą oraz jej mężem. Jak podkreśla prezenterka jest bardzo mądrym i uśmiechniętym dzieckiem, które od najmłodszych lat otaczane było książkami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Opczowska (@opczowska_malgorzata)

Małgorzata Opczowska – Facebook i Instagram

Małgorzata Opczowska jest jedną z tych prezenterek telewizyjnych, które nie boją się współczesnych mediów i internetu. Świadomie wykorzystuje możliwości, jakie dają portale społecznościowe. Posiada własny fanpage na Facebooku, który obserwowany jest przez niespełna 5 tysięcy osób. Nie jest on jednak głównym kanałem komunikacji z widzami. O wiele lepiej radzi sobie na Instagramie. Na tym portalu społecznościowym konto Małogrzaty Opczowskiej obserwuje ponad 60 tysięcy osób a ona sama pozostaje bardzo aktywna. Regularnie publikuje swoje selfie, zdjęcia z pracy czy wyjazdów. Chętnie zdaje również relacje ze swojej codzienności na instastory.

Małgorzata Opczowska – ciekawostki z życia

Obecnie Małgorzata Opczowska żyje w Warszawie, gdzie razem z mężem jest posiadaczką niezwykle przestronnego i pięknego mieszkania. Dziennikarka pochwaliła się nim fotoreporterowi serwisu AKPA i musimy stwierdzić, że robi ono ogromne wrażenie. Mieszkanie mieści się na warszawskim Mokotowie. Urządzone zostało w stylu glamour, króluje w nim biel, złoto oraz marmury a centralnym jego punktem jest kuchnia z przestronną jadalnią. Co ciekawe, w kuchni króluje nie Małgorzata lecz jej małżonek, którego prawdziwą pasją jest gotowanie dla bliskich osób.
Warto również wspomnieć o tym, że mąż Małgorzaty Opczowskiej z racji wykonywanego zawodu bywa również korespondentem wojennym, co jest dla dziennikarki bardzo stresujące.