Małgorzata Kukuła – kim jest? Wiek, mąż, życiorys

Prezenterki i dziennikarki telewizyjne coraz częściej przyciągają uwagę widzów i cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Nie ma w tym nic dziwnego – kobiety te łączą profesjonalizm z urodą i miłym usposobieniem. Jedną z kobiet, która cieszy się bardzo dużą sympatią jest dziennikarka stacji TVN Małgorzata Kukuła. Na temat jej życia oraz kariery wciąż jednak nie wiadomo zbyt wiele. Sprawdźmy więc, co warto o niej wiedzieć.

Małgorzata Kukuła – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Małgorzata Kukuła urodziła się 30 maja 1983 roku co oznacza, że w tym roku skończy 40 lat. Choć wiele osób kojarzy ją z Krakowem tak naprawdę pochodzi z niewielkiej miejscowości w okolicach Wadowic. Nie wiemy zbyt wiele o najwcześniejszych latach jej życia oraz edukacji, w sieci natomiast dostępne są informacje o jej studiach. Małgorzata Kukuła ukończyła komparatystykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dziennikarka studiowała w latach 2002-2007.

Małgorzata Kukuła – kariera

Większość osób uważa, że Małgorzata Kukuła rozpoczęła swoją karierę zawodową w telewizji. Nie do końca jest to jednak prawdą. Na jej profilu branżowym na portalu Goldenline możemy bowiem znaleźć informację, że przed rozpoczęciem kariery dziennikarskiej pracowała w Wydawnictwie Księgarni Naukowej, gdzie obejmowała stanowisko redaktorki. Swoją pracę w stacji TVN rozpoczęła w maju 2010 roku na stanowisku reporterki. Obejmowała je przez 4,5 roku. W tym czasie prowadziła blok “Dzień na żywo”, w którym to przemieszczała się po kraju nagrywając materiały na różnorodne tematy. W 2014 roku została prezenterką, którą pozostaje do dnia dzisiejszego. W tej roli mogliśmy zobaczyć ją w programie informacyjnym “Wstajesz i wiesz”. Ambicją Małgorzaty Kukuły jest prowadzenie własnego, autorskiego programu, choć jak sama twierdzi, jest to perspektywa dopiero kilku najbliższych lat.

Małgorzata Kukuła – rodzina

Małgorzata Kukuła to profesjonalistka, która dba o to, by być znaną głównie ze względu na swoją działalność zawodową. Z tego powodu nie dzieli się informacjami na temat tego jak wygląda jej życie prywatne. Nie wiemy nic o jej rodzinie. Nie znamy imion i nazwisk rodziców, nie wiemy czym się zajmują. W sieci niedostępne są również informacje na temat jej rodzeństwa – nie wiemy więc czy je posiada.

Małgorzata Kukuła – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Jak wspominaliśmy Małgorzata Kukuła to osoba stroniąca od ścianek, serwisów plotkarskich i domysłów na temat jej życia prywatnego. Dlatego też nie wiemy zbyt wiele o jej związkach i relacjach w przeszłości. Od kilku lat sytuacja uległa zmianie, ponieważ partnerem dziennikarki stał się kolega z branży co sprawiło, że trudno było zachować tę informację przed mediami. Z kim związana jest Małgorzata Kukuła? Jej wybrankiem okazał się być Marcin Żebrowski – prezenter, z którym współtworzyła weekendowy program na żywo w telewizji TVN. Jak wspomina Małgorzata Kukuła para doskonale dogadywała się od samego początku a w pewnym momencie zaczęło między nimi iskrzyć.

Małgorzata Kukuła – dzieci

Małgorzata Kukuła bardzo dba o swoją prywatność, niemniej jednak posiadanie potomstwa jest faktem, który raczej trudno jest ukryć przed mediami, szczególnie gdy związani jesteśmy z inną medialną osobą. Wszystko wskazuje więc na to, że Małgorzata Kukuła nie posiada dzieci. Oczywistym jest również fakt, że z racji swojej dbałości o prywatność dziennikarka nigdy nie wypowiadała się na temat powiększania rodziny. Nie mamy więc żadnych informacji na temat tego, czy zamierza mieć dzieci w przyszłości.

Małgorzata Kukuła – Facebook i Instagram

Małgorzata Kukuła jest osobą, która skupia się przede wszystkim na wykonywaniu swojej pracy zawodowej w jak najbardziej odpowiedzialny i merytoryczny sposób. Dlatego też nie zależy jej na zdobywaniu dodatkowej popularności za pomocą internetu. Nie oznacza jednak, że jest całkowicie nieobecna w mediach społecznościowych. Dziennikarka posiada bowiem swoje konto na Instagramie. Jest to jednak profil niepubliczny, co oznacza, że Magda Kukuła musi zaakceptować naszą prośbę o obserwowanie jej konta. Mimo to, profil ten obserwowany jest obecnie przez prawie 17 tysięcy osób. Małgorzata Kukuła pozostaje za to aktywna na portalach branżowych takich jak LinkedIN czy Goldenline gdzie chwali się swoimi osiągnięciami zawodowymi.

Małgorzata Kukuła – ciekawostki z życia

Małgorzata Kukuła w swoich wywiadach niejednokrotnie podkreśla, że choć zdaje sobie sprawę ze swojej popularności nie czuje się celebrytką i nie chce nią być. Zdecydowała się na to, by nie odpowiadać na komentarze widzów w internecie po przykrej sytuacji, kiedy dość sceptycznie odniosła się do miłośników kotów. Wówczas jeden z internautów wysłał jej film z krzywdzenia zwierzęcia zarzucając jej, że z pewnością takie zachowanie przypadnie jej do gustu. Było to dla niej bardzo ciężkie doświadczenie. Małgorzata Kukuła jest osobą aktywną, chętnie ćwiczy, trenuje jogę. Unika imprez i nie przepada za biesiadowaniem do późnych godzin nocnych. O wiele bardziej preferuje spędzanie czasu w domowym zaciszu z dobrą książką.