Monika Laskowska – kim jest? Wiek, mąż, dzieci i życiorys

Monika Laskowska to jedna z tych osób, które w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność w sieci. Najlepsza polska dziennikarka, bo takim mianem określają jej internauci wypłynęła na popularności gal freak fightowych. Wciąż jednak niewiele wiadomo o jej przeszłości oraz życiu prywatnym. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, z którego dowiesz się więcej o Monice Laskowskiej.

Monika Laskowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Monika Laskowska urodziła się w 1976 roku. Niestety, nie jest znana dokładna jej data oraz miejsce urodzenia. Niemniej jednak oznacza to, że w tym roku ukończy 47 lat co dla wielu osób wydaje się być absolutnym szokiem, ponieważ aktorka i dziennikarka, dzięki nienagannej sylwetce wygląda znacznie młodziej. Choć zasłynęła głównie z wpadek i złego przygotowania do swoich wywiadów tak naprawdę jest osobą wykształconą. uczyła się w Szkole Meisnera w Warszawie i Społecznej Akademii Nauk (wydział produkcji filmowej i telewizyjnej – aktorstwo). Szesnaście lat temu przeprowadziła się do Warszawy i to właśnie wtedy rozpoczęła swoją karierę – aktorską oraz dziennikarską.

Monika Laskowska – kariera

Choć większość z nas kojarzy Monikę Laskowską z wywiadów publikowanych na YouTube bycie “najlepszą polską dziennikarką” to właściwie najnowszy etap jej kariery a ona sama zaczynała od udziału w sesjach zdjęciowych i reklamach. Prowadziła teleturnieje telewizyjne, gdzie podczas transmisji online rozmawiała z widzami, którzy dodzwonili się do studia. Ma na swoim koncie sporo ról filmowych i serialowych. Występowała między innymi w produkcjach takich jak “Przyjaciółki”, “M jak Miłość”, “Klan” czy “Plebania”. Zagrała również w filmie Patryka Vegi “Miłość, seks i pandemia”.

Jej przygoda z wywiadami przeprowadzanymi z celebrytami rozpoczęła się na kanale TV Reklama. Monika Laskowska rozpoczęła współpracę z twórcą kanału Adamem Lipińskim. Pierwsze wywiady przeprowadzała spontanicznie, nie znając zupełnie zawodników, z którymi rozmawia. Stąd też jej ikoniczne już wpadki i błędy, jakie popełniła. To właśnie one sprawiły, że jej wywiady cieszyły się aż tak dużą oglądalnością. Do tego stopnia, że po kilku miesiącach Monika Laskowska rozstała się z TV Reklama i zdecydowała się na otworzenie swojego kanału, którego nazwa to oczywiście Najlepsza Polska Dziennikarka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Laskowska (@monikadorotalaskowska)

Monika Laskowska – rodzina

Mimo iż Monika Laskowska chętnie występuje przed kamerami i nie tylko przeprowadza wywiady, ale również ich udziela nie wiemy zbyt wiele o jej rodzinie. W trosce o prywatność swoich bliskich nigdy nie wypowiadała się na temat rodziców. Nieznane są więc ich imiona, nazwiska ani to, czym zajmowali się lub zajmują. Nie wiemy również czy ma rodzeństwo.

Monika Laskowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Najlepsza Polska dziennikarka obecnie jest osobą wolną. W wywiadach niejednokrotnie podkreślała, że jest singielką. Zaznaczyła również, że nigdy nie zdecyduje się na związek z żadnym mężczyzną, z którym współpracuje zawodowo. Czasami zdarzało się jej również wspominać swoich byłych partnerów, wśród których wymienić możemy zawodowego pokerzystę oraz reżysera i producenta filmowego. Monika Laskowska nie zdradziła jednak ich nazwisk.

Monika Laskowska – dzieci

Monika Laskowska nie posiada dzieci. Postawiła na rozwój osobisty oraz budowanie własnej kariery, dlatego też nie miała czasu na macierzyństwo. Nie mamy również żadnych informacji na temat tego, czy w przyszłości zamierza zostać mamą. W tej materii Monika Laskowska dba bowiem o swoją prywatność i nie dzieli się swoimi planami życiowymi w tej materii.

Monika Laskowska – Facebook, Instagram i … OnlyFans

Monika Laskowska jako dziennikarka internetowa musi być obecna w sieci. Działa więc nie tylko na platformie Youtube, ale również na innych mediach społecznościowych. Szczególnie aktywna jest na Instagramie gdzie praktycznie każdego dnia publikuje zdjęcia oraz informacje na Instastory. Dzięki temu obserwujący doskonale wiedzą co dzieje się w jej życiu. Jest ich niemało, ponieważ na chwilę obecną profil Moniki Laskowskiej obserwuje prawie 100 tysięcy osób.
Warto w tym miejscu wspomnieć, że Monika Laskowska działa jeszcze na jednym portalu, gdzie publikuje nieco bardziej odważne zdjęcia. Mowa tu oczywiście o OnlyFans, gdzie aby otrzymać do nich dostęp musimy wykupić dostęp.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez BLINK przedłużanie włosów Rzeszów (@blink_lashhair)

Monika Laskowska – ciekawostki z życia

Monika Laskowska zasłynęła z przeprowadzania wywiadów z uczestnikami Fame MMA. Jej nie zawsze dobrze przygotowane pytania, pomyłki czy żarty sprawiły, że stała się bardzo popularna. Jednocześnie fani Moniki Laskowskiej mogli zauważyć, że po 14 gali nie pojawia się ona już na ściankach reklamowych Fame MMA. Z czego to wynika? Otóż Najlepsza Polska Dziennikarka otrzymała zakaz wstępu na kolejne wydarzenia Fame. Wynika to z faktu, że na 14 gali podzieliła się swoją akredytacją, czyli przepustką umożliwiającą jej dotarcie do zawodników z osobą, która nie jest do tego powołana. Nie spodobało się to włodarzom organizacji, dlatego też Monika Laskowska została przez Fame wyrzucona. Nie oznacza to jednak, że jej kariera legła w gruzach. Obecnie przeprowadza bowiem wywiady z zawodnikami innych federacji oraz chętnie uczestniczy w innych wydarzeniach medialnych.