Agata Biały – kim jest prezenterka prowadząca “Wydarzenia”? Wiek, dzieci i mąż

W naszym kraju sporą popularnością cieszą się nie tylko aktorki czy piosenkarki. Coraz częściej doceniamy również dziennikarki i prezenterki, które łączą urodę z wiedzą i profesjonalizmem. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Agata Biały. Prezenterka dała się poznać jako osoba bardzo kompetentna i zawsze doskonale przygotowana do swojej pracy. Wciąż jednak niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Sprawdźmy więc, kim jest Agata Biały i jak wyglądała jej kariera.

Agata Biały – wiek i miejsce urodzenia

Choć Agata Biały cieszy się sporą popularnością wśród widzów jest osobą, o której nie wiadomo zbyt wiele. Znana prezenterka nie dzieli się informacjami na swój temat w sieci i bardzo dba o swoją prywatność. W sieci na próżno szukać nawet podstawowych informacji na jej temat takich jak wiek czy miejsce urodzenia. Nie wiemy również jak wyglądała jej ścieżka edukacji. Niemniej jednak widząc jak kompetentnie i rzetelnie wykonuje swoją pracę możemy założyć, że jest osobą, która zdobyła wykształcenie dziennikarskie.

Agata Biały – jak wygląda jej kariera?

Nie wiemy jak wyglądały początki Agaty Biały w karierze dziennikarskiej. Znana nam kariera Agaty Biały rozpoczęła się w 2008 roku. Prezenterka zadebiutowała wówczas na antenie TVN CNBC (obecnie TVN24 BiS). Agata Biały pracowała tam do 2011 roku, kiedy to urodziła dziecko a następnie wróciła na antenę w 2012 roku. Nie popracowała tam jednak długo, ponieważ w 2014 roku przeniosła się do redakcji Telewizji Polskiej gdzie stała się prezenterką programu informacyjnego “Teleexpress”. Po raz pierwszy w Teleexpressie wystąpiła 6 kwietnia 2017 roku. Poprowadziła także wydanie „Teleexpressu Extra” w TVP Info. Zajmowała się również prowadzeniem niedzielnego programu Info Tydzień. Obecnie Agata Biały nie jest jednak już związana z państwową telewizją. Z anteny zniknęła w 2020 roku razem ze swoim mężem. Obecnie Agata Biały związana jest ze stacją Polsat News. Dziennikarka dołączyła do redakcji 2022 roku. Jest jedną z osób prowadzących pasmo „W rytmie dnia”. Wszystko wskazuje na to, że pozostanie związana ze stacją na dłużej, ponieważ jej program odnotowuje bardzo dobre wyniki zaś ona sama cieszy się tym, że nie są narzucane jej poglądy oraz sposób narracji wydarzeń.

prezenterka agata bialy

Agata Biały – czy ma rodzinę?

Agata Biały to profesjonalistka, która dba o to, by być znaną głównie ze względu na swoją działalność zawodową. Z tego powodu nie dzieli się informacjami na temat tego jak wygląda jej życie prywatne. Nie wiemy nic o jej rodzinie. Nie znamy imion i nazwisk rodziców, nie wiemy czym się zajmują. W sieci niedostępne są również informacje na temat jej rodzeństwa – nie wiemy czy je posiada.

Agata Biały – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Agata Biały już od wielu lat związana jest z swoim kolegą po fachu a mianowicie bardzo znanym dziennikarzem Michałem Cholewińskim. Para poznała się pracując w tej samej redakcji i szybko zapałała do siebie uczuciem. Zawarli związek małżeński w 2010 roku i pozostają w szczęśliwej relacji do dziś. Nie mamy niestety żadnych informacji na temat wcześniejszych związków i relacji Agaty Biały, ponieważ, jak wspominaliśmy dziennikarka bardzo dba o to, by jej prywatne informacje nie wyciekały do sieci.

Agata Biały – czy ma dzieci?

Wiele osób zastanawia się, czy Agata Biały posiada dzieci. Mimo swojego sceptycznego podejścia do ujawniania prywatności tą informacją podzieliła się ze światem. Agata Biały jest szczęśliwą matką Jana. Syn urodził się w 2011 roku i jest owocem małżeństwa z Michałem Cholewińskim. Po jego narodzinach dziennikarka na rok zniknęła z anteny telewizyjnej by powrócić do pracy w studio w 2012 roku. Nie znane są jednak jej plany dotyczące macierzyństwa, nie wiemy więc czy Jan doczeka się rodzeństwa w przyszłości.

bialy agata wydarzenia

Agata Biały – Facebook i Instagram

Agata Biały jest osobą, która skupia się przede wszystkim na wykonywaniu swojej pracy zawodowej w jak najbardziej odpowiedzialny i merytoryczny sposób. Dlatego też nie zależy jej na zdobywaniu dodatkowej popularności za pomocą internetu. Uznała, że nie chce dzielić się kadrami z życia prywatnego, dlatego też nie posiada profilu na mediach społecznościowych. Agata Biały nie posiada konta na Instagramie, nie prowadzi również konta na Facebooku. Z tego powodu o jej życiu prywatnym wiemy stosunkowo niewiele. Należy to jednak uszanować, ponieważ jest to nieczęsta podstawa, która udowadnia, że profesjonalizm wciąż może zdobywać popularność.

Agata Biały – ciekawostki z życia

Odejście Agaty Biały z redakcji TVP odbyło się w dość głośnej atmosferze i było związane z poglądami prezenterki. Zarówno ona, jak i jej mąż wyraźnie sprzeciwili wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. Co więcej, Michał Cholewiński, czyli mąż dziennikarki, podczas relacjonowania protestów związanych z zakazem aborcji nie zachował bezstronności i skrytykował pomysły rządzących. Było to bezpośrednią przyczyną zakończenia kariery tej pary w telewizji publicznej. Mimo to, Agata Biały uznała, że wprowadzone zmiany są krzywdzące i warto zabrać głos w tej sprawie.