Magdalena Ogórek ma psychofana. Przerażające, co znaleziono w jego mieszkaniu!

Magdalena Ogórek jest dziennikarką, która budzi skrajne uczucia. Z jednej strony ma grono wielbicieli, z drugiej jest mocno hejtowana z uwagi na swoje poglądy i pracę w TVP.

Niestety Magdalena Ogórek ma też psychofana. Zaczęło się od stalkingu. Mężczyzna w listopadzie 2021 r. bombardował dziennikarkę wiadomościami i zdjęciami. Wtedy też zaczął jej grozić.

 

Magda Ogórek w rozmowie z Super Expressem powiedziała, że z tych wiadomości przebijał się taki komunikat:

 

„Nie mogę cię mieć, to nikt nie będzie cię miał. Zabiję cię”

 

https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/?hl=pl

 

Mężczyzna jednak nie poprzestał na stalkingu i wysyłaniu wiadomości. 44-letni Mariusz M. pojawił się na jednym ze spotkań autorskich. Jak relacjonuje dziennikarka:

 

Próbował do mnie dobiec. Doszło do szarpaniny. Na szczęście w pobliżu była policja, która ruszyła z pomocą.

 

Po tym wydarzeniu, sprawa trafiła do sądu. Mariusz M. dostał zakaz zbliżania się do Magdaleny Ogórek i dozór policyjny. Stalker jednak nadal wysyłał wiadomości do dziennikarki. W efekcie zastosowano areszt, gdzie mężczyzna ma przebywać do 27 czerwca.

 

Jak podaje Super Express, w mieszkaniu stalkera znaleziono coś, co budzi dreszcz przerażenia. Otóż w lokum Mariusza M. odkryto wiele zdjęć i artykułów dotyczących Magdaleny Ogórek. Wygląda więc na to, że Mariusz M. ma prawdziwą obsesję na punkcie dziennikarki. Prawdopodobnie cierpi na zaburzenia psychiczne i z tego względu może być niebezpieczny. 

 

źródło: se.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.