Magdalena Ogórek dostała nowy program. Premiera już 4 maja!

Po tym jak w 2015 roku Magdalena Ogórek startowała w wyborach prezydenckich, rozpoczęła się jej medialna kariera.

Została publicystką “DoRzeczy”, prowadziła też program w Polskim Radiu 24. Od 2016 roku Magdalena Ogórek pracuje w TVP Info. Oglądać ją można w programach takich jak “W tyle wizji”, “Studio Polska” czy “O co chodzi”. Przez rok razem z Jarkiem Jakimowiczem prowadziła program “W kontrze”. 

 

W styczniu 2022 r. dziennikarka przyznała jednak, że z Jakimowiczem mówią “zupełnie innymi językami” [zobacz tutaj]. Wtedy też pojawiła się wiadomość, że Ogórek będzie miała nowy program.

 

https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/

 

Dziś Magdalena Ogórek poinformowała, że już od 4 maja będzie prowadziła codzienny program z kategorii publicystki politycznej. Nowy format nazywa się “Plan Dnia” i będzie prowadzony od poniedziałku do czwartku od godziny 9.40.

 

Bardzo mi miło oznajmić, iż od jutra poprowadzę dla Państwa nowy program polityczny: „PLAN DNIA”
Serdecznie zapraszam:
pon. – czw., 9:40,
@tvp_info

 

Wiele osób gratulowało Magdalenie Ogórek i cieszyło się na nowy program. Jednak znacznie więcej komentujących zamieściło hejterskie wpisy:

 

A nie lepiej odnalazłaby się Pani w lifestajlowym programie? Krótkie, białe i różowe stylizacje, które Pani preferuje, nie pasują do poważnych tematów.

 

Magdaleno, ty powinnaś prowadzić program „blachara dnia”
Jesteś do tego wprost stworzona😹

 

Bardzo mi jest niemiło słyszeć, że wszyscy jesteśmy zmuszeni finansować kolejną odsłonę pani haniebnej działalności w ramach śmierdzącego ścieku Jacka Kurskiego. Mam nadzieję, że już niedługo przejdzie pani na własne utrzymanie.

– pisali internauci.