Maciej Kurzajewski ma nietypowy problem. Mało kto jest właśnie taki!

49-letni Maciej Kurzajewski to gwiazda Telewizji Polskiej. Oglądać możemy go w licznych programach w redakcji sportowej, prowadzi też “Pytanie na Śniadanie”. Od 2022 roku pracuje też w I Programie Polskiego Radia.

W serwisie Wirtualne Media ukazał się artykuł na temat dziennikarza. I jest to nic innego jak “laurka” dla Kurzajewskiego. Wiele osób wypowiada się na temat dziennikarza, a wszyscy podkreślają jego świetne przygotowanie, kulturę osobistą i odpowiednią prezencję. Chwalony jest także za zrzucenia ponad 20 kilogramów nadwagi, świetną formę i bieganie maratonów.

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Mimo wszystko Maciej Kurzajewski ma jeden, nietypowy problem.

 

Jak twierdzi specjalista z agencji marketingu sportowego SportWin, Dominik Kajzerski, właśnie nazbyt idealny wizerunek jest dla dziennikarza problemem:

 

Nie ma na koncie afer i skandali, nawet warsztatowo ciężko znaleźć u niego błędy czy ewidentne wpadki, z których można go rozliczyć, choć w branży medialnej jest od lat. Do tego ma dopracowany wizerunek profesjonalisty. Paradoksalnie to może być problemem dla niego. Gdyby chciał nawiązać współpracę sponsorską, to przez reklamodawców może być postrzegany jako zbyt idealny, bez skazy, a więc nijaki. A ludzie szukają postaci charyzmatycznych i wyrazistych*

 

Mało kto ma taki właśnie problem. Wydaje się jednak, że Kurzajewski nie ma zamiaru porzucić swojego idealnego wizerunku 🙂

 

>>>Julia Wróblewska doświadczyła stygmatyzacji. Aktorka wystąpiła z ważnym apelem!

 

https://www.instagram.com/p/ChNP5vTI11s/

 

* cyt. wirtualne media

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.