Maciej Kurzajewski opuszcza Polskę. Czeka go poważna przeprawa!

Jeszcze do niedawna 49-letni Maciej Kurzajewski uznawany był za człowieka bez skazy. Profesjonalny jako dziennikarz i ceniony przez kolegów oraz współpracowników.

W życiu prywatnym również był dobrze oceniany. Bo choć Maciej Kurzajewski rozwiódł się z Pauliną Smaszcz po 23 latach małżeństwa, to wydawało się, że byli małżonkowie są w dobrych relacjach.

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Wszystko zmieniło się, gdy na początku października, Kasia Cichopek ujawniła, że jest w związku z Kurzajewskim. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że przez wiele miesięcy zaprzeczała temu, że coś ją łączy z Maciejem.

Na zakochanych wylała się fala krytyki, a dziś dziennikarz poinformował, że opuszcza Polskę.

 

Kurzajewski już w czasie studiów zaczął pracę jako dziennikarz sportowy. Jednak w jego przypadku, zamiłowanie do sportu nie jest tylko teoretyczne. Otóż dziennikarz TVP od wielu lat jest aktywnym biegaczem i bierze udział w różnego typu zawodach biegowych.

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Dziś poinformował, że opuszcza Polskę i leci do Stanów Zjednoczonych. Tam czeka go poważna przeprawa, ponieważ to tam, 6 listopada 2022 r. dziennikarz zamierza przebiec New York City Marathon.

Jak wiadomo, maraton to dystans 42,195 km. Są to więc zawody dla doświadczonych biegaczy. Życzymy powodzenia!