Maciej Kurzajewski rusza z nowym projektem. Kto będzie jego partnerem?

W ostatnich Maciej Kurzajewski stał się bohaterem wielu informacji związanych z jego nową partnerką czyli Katarzyną Cichopek, kontra była żona – Paulina Smaszcz.

Rzadziej słyszymy o jego pracy dziennikarza czy prezentera. Tymczasem teraz Maciej Kurzajewski pojawi się w jeszcze innej roli, a wszystko związane jest z tym, że w tym roku świętuje swoje 50 urodziny.

 

https://www.instagram.com/maciejkurzajewski/

 

Na miesiąc przed swoją 50-tką (urodził się 29 stycznia 1973 r.) dziennikarz zapowiedział, że w tym roku zamierza podjąć sportowe wyzwanie.

 

…wcale nie w ramach noworocznych postanowień, zaczynam przygotowania do pełnego dystansu IRONMAN (3,8 km pływania, 180 km jazdy rowerem, 42,2 km biegu). 💪 Taki prezent zafunduję sobie na 50 urodziny. 🎂😜

– pisał wtedy.

 

Jak się okazuje, Kurzajewski zapisał się na Ironmana w Gdyni. Zawody odbędą się w sierpniu 2023 r., a za udział zapłacić trzeba 550 euro. Przede wszystkim jednak do startu trzeba się odpowiednio przygotować.

Dziennikarz najwyraźniej zamierza trenować pod okiem profesjonalistów, bo już zapowiedział, że wkrótce ujawni swoich partnerów:

 

Skoro słowo się rzekło, to dzisiaj oficjalne potwierdzenie mojego startu w #ironmangdynia2023 🏊🚴🏃 Już o 20.00 na Facebooku @ironmanpoland IRONMAN Poland 2023 – oficjalna prezentacja.✌️
Serdecznie zapraszam! 💪
W najbliższych dniach z radością przedstawię partnerów, którzy będą mnie wspierać w realizacji tego celu! 👊🔥

 

Prawdopodobnie pozyskał też sponsorów swojego startu czy też firmy, które będzie reklamował w trakcie przygotowań i samego już udziału. Jesteście ciekawi jak mu pójdzie?

 

https://www.instagram.com/p/CmwfXT9oax_/

 

https://www.instagram.com/p/CoX0qB7IPDu/