Krzysztof Skiba popełnił faux pas?! Oto co napisał w dniu swojego rozwodu!

58-letni Krzysztof Skiba pod koniec 2022 roku zaskoczył informacją, że ze swoją żoną Renatą jest w separacji. Spotyka się natomiast ze znacznie młodszą od niego partnerką.

Karolina Kempińska od lidera Big Cyc jest młodsza o 26 lat. Kobieta pracuje w branży informatycznej, zajmuje się też modelingiem. Sam Krzysztof Skiba stwierdził, że ma prawo do szczęścia oraz, że nowa partnerka jest jego muzą.

Formalnie jednak nadal był żonaty, a rozprawa rozwodowa odbyła się dopiero 13 marca 2023 r.

 

Skiba z nową partnerką – https://www.instagram.com/skibabigcyc/?hl=pl

 

Gwiazdor nie miał wcale pewności, czy uda mu się uzyskać rozwód na pierwszej sprawie. Jak informuje Fakt, wcześniej para brała udział w mediacjach, które nie doprowadziły do porozumienia.

 

Jednak już na sprawie wszystko się zmieniło i tego samego dnia orzeczono rozwód. Informację na ten temat podał sam zainteresowany. Jednak Krzysztof Skiba nie tylko napisał o wyniku rozprawy, ale też… zamieścił zdjęcie z Karoliną!

 

Dziś w Sądzie Okręgowy w Gdańsku (Wydział ds rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie.

Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy.

Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi.

– napisał.

 

Wiele osób tego typu wpis uznało za faux pas i brak szacunku dla byłej żony. W końcu pani Renata przeżyła z Krzysztofem 30 lat i urodziła mu dwóch synów.

 

…są chyba rzeczy, które powinno się zachować dla siebie. Z doświadczenia wiem, że taka sytuacja raczej nie jest przyjemna dla wszystkich stron. Więc takie “ogłaszam wszem i wobec”….😔

 

ciekawe czy żona z którą byłeś w związku przez 30 lat jest również szczęśliwa, budowanie szczęścia na nieszczęściu innych zawsze kończy się tak samo

 

W bardzo złym guście jest wstawianie zdjęcia z nową miłością w dniu rozwodu. Pomimo wszystko – z poprzednią partnerka ma Pan dwóch synów i spędził 30 lat, miło byłoby przeczytać, że pomimo rozstania, dziękuję Pan jej za ten czas i życzy wszystkiego dobrego. Odejść też trzeba z klasą.

 

Wydaje się jednak, że pan Skiba, który w swoich felietonach chętnie poucza innych, sam nie jest otwarty na słowa krytyki. Wpisu bowiem nie usunął, ani nie zmienił.

 

>>>Płaci 30 tysięcy za willę. “Jesteśmy normalnymi ludźmi” – zapewnia Rozenek.

 

 

https://www.instagram.com/p/CpvRiblofmw/?hl=pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.