Michał Wiśniewski nazwał Wojewódzkiego “pajacem”! O co poszło?!

Michał Wiśniewski w dosadny sposób skomentował post Agnieszki Chylińskiej dotyczący “zarzutów” stawianych piosenkarce przez Kubę Wojewódzkiego.

Zaczęło się od programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie gościł Piotr Gąsowski. Jednym z wątków było odejście Gąsowskiego z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w ślad za Katarzyną Skrzynecką.

Były juror TTBZ mówił tu o lojalności. Na to Wojewódzki stwierdził, że gdy on odchodził z “Mam Talent!” dwie pozostałe jurorki show czyli Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak też obiecywały, że zrezygnują z pracy, jednak tego nie zrobiły.

Obydwie “oskarżone” temu zaprzeczyły.

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/; https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Agnieszka Chylińska napisała:

 

Drogi Kubo.
O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.
Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz.

[więcej tutaj]

 

Do wpisu piosenkarki komentarze dodało wiele innych gwiazd. Między innymi Michał Wiśniewski. Lider “Ich Troje” Wojewódzkiego nazwał “pajacem”. Stwierdził też, że celebryta jest “inteligentny ale głupi”:

 

Ok, napisane delikatnie i z klasą ale pytanie brzmi dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca [do programu “Kuba Wojewódzki” – przyp. red.], który jedyne co osiągnął to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem. Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym ale głupim gościem.

– Wiśniewski zwracał się do Chylińskiej.

 

I zapewnił:

 

Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem mówili trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam!

 

A rozwiewając wątpliwości z tym sporze, warto przypomnieć rozmowę Wojewódzkiego z Chylińską z 2015 roku właśnie na temat jego odejścia z “Mam Talent!”. Wydaje się, że sam celebryta nie jest pewien czy informował koleżankę z programu o swoim odejściu, kiedy miałby to zrobić oraz w jakiej formie.

Video > tutaj

 

Zobacz też:

Krzysztof Skiba popełnił faux pas?! Oto co napisał w dniu swojego rozwodu!

 

screen – https://www.instagram.com/agnieszka.chylinska/

 

https://www.instagram.com/p/Cp7M0ZoLr-x/

 

 

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.