2 października 2023

Książę HARRY podał datę swojego ślubu z MEGHAN MARKLE! BRYTYJCZYCY będą mieć niemały PROBLEM, ponieważ w tym dniu(…)

Data jaką wyznaczyli sobie na swój ślub książę Harry i jego wybranka Meghan Markle budzi na Wyspach Brytyjskich mieszane uczucia. Narzeczeni sakramentalne “tak” mają powiedzieć 19 maja 2018 roku. W czym problem? Mianowicie w tym, że tego dnia jest wielkie, piłkarskie święto, a cały Londyn wybiera się na Wembley, bądź w pobliże stadionu, gdzie będzie można obejrzeć finał Pucharu Anglii. Miliony Brytyjczyków wydarzenie to traktuje niczym święto narodowe.

 

 

Związek księcia i amerykańskiej aktorki budzi wielkie zainteresowanie i sporo kontrowersji na Wyspach, ale czy  podniosła uroczystość ma szansę wzbudzić większe zainteresowanie niż ważny mecz piłki nożnej? Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak może okazać się to bardzo problematyczne. Anglicy będą musieli zadecydować co wybrać. Jest to spora gafa, ze strony dworzan, którzy zajmują się książęcym ślubem, ponieważ nie sprawdzili zbieżności dat. Jakby tego było mało, brat Harrego, książę William jest prezydentem Angielskiego Związku Piłki Nożnej i musi być na meczu.

 

 

19 maja ze względu na ważne i historyczne wydarzenie, jakim jest rozgrywany od wielu lat mecz to także dzień wolny dla Brytyjczyków. Eksperci mają propozycję rozwiązania tego poważnego problemu. Sugerują pałacowi, aby ślub młodszego syna księżnej Diany odbył się rano, a finał Pucharu Anglii późnym popołudniem. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże.
źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz