Klara Lewandowska już dostała SAMOCHÓD! Nie zgadniesz, jakiej MARKI! ZOBACZ ZDJĘCIE!

Klara Lewandowska już od samego urodzenia jest skazana na popularność. Tata – najlepszy polski piłkarz, mama- mistrzyni karate i ona najbardziej obserwowany bobasek w polskim show biznesie. Chociaż rodzice dbają o prywatność córeczki i nie pokazują jej buzi, to pozwalają mediom i obserwatorom zobaczyć dziewczynkę z rodzicami. Najczęściej można zobaczyć Klarę na Insta Story sławnych rodzicom i właśnie tam fani zobaczyli, że Klara ma już swój pierwszy samochód!

 

Oczywiście chodzi o nową zabawkę dla dziecka, ale nie jest to zwyczajny przedmiot. Marka “autka” jest nietypowa, bo to Bayern Monachium! Tata musi być dumny z “nowej bryki” córki. Oczywiście rodziców Klary stać na najlepsze zabawki i akcesoria dla dziewczynki, ale chyba podchodzą do tego racjonalnie i nie przesadzają w tym temacie. Przynajmniej nie obnoszą się z tym za bardzo.

 

Zbliżają się święta i będzie to pierwsze Boże Narodzenie z Klarą, zarówno Anna i Robert emanują szczęściem, widać, że pojawienie się dziecka w ich życiu sprawiło je jeszcze piękniejszym.

 

Zobacz “nową brykę” Klary:

źródło: Instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *