Kamil Stoch opublikował ZDJĘCIE, które zrobiło ogromne wrażenie na jego FANACH! Wszystko za sprawą KREACJI w jakiej pojawił się na WESELU! (foto)

Kamil Stoch to najbardziej utytułowany skoczek narciarski w Polsce. Zawodnik z Zębu miał za sobą bardzo udany sezon, zgarnął Kryształową Kulę, zdobył trzy medale olimpijskie, wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni i zwyciężył w konkursie na sportowca roku. Mimo wielu sukcesów, do których Kamil przyzwyczaił nas od wielu lat, to nadal jest niezwykle skromną i ciepłą osobą. Za to właśnie kochają go Polscy kibice, którzy gorąco dopingują go na każdych zawodach.

 

 

 

 

Dużą popularnością cieszy się również ostatnio żona naszego skoczka, Ewa Bilan-Stoch. Kibice mogli oglądać ją min. podczas Gali Mistrzów Sportu, gdzie w pięknej, tradycyjnej góralskiej kreacji odbierała nagrodę w imieniu swojego męża. Fani pokochali skromną. a zarazem śliczną góralkę i bacznie śledzą jej poczynania na Instagramie. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim mężem. Oboje bawili się na góralskim weselu, a uwagę fanów zwróciły ich kreacje.

 

 

 

Ewa i Kamil zgodnie z tradycją postawili na tradycyjne góralskie stroje, które przypadły do gustu tysiącom Internautów. Komentujący nie kryją podziwu i zachwytu, ponieważ małżonkowie pozostają wierni tradycji i nie wstydzą się regionu, z którego pochodzą. Niektórzy z nich określili Kamila i Ewę „najpiękniejszą parą polskiego sportu”! Trudno nie zgodzić się z tymi słowami.

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *