Ten FILMIK z KLARĄ LEWANDOWSKĄ zrobił FURORĘ W SIECI! CÓRKA PIŁKARZA tanecznym krokiem wkracza w świąteczny klimat! Zobacz wideo!

Klara Lewandowska jeszcze nie ma pojęcia, że jest najbardziej znanym niemowlakiem w Polsce. Rodzice starają się “chronić” jej prywatność, nie pokazując jej buzi, ale wszystkie inne perspektywy owszem. Jak to szczęśliwi rodzice wrzucają na internet jakieś ciekawe zachowania ich dziecka. Ostatnio na Insta Story Anny pojawił się film “świątecznej” Klary, która niezwykle dynamicznie “buja się” do piosenki Mariah Carey “All I want for Christmas”. Trzeba przyznać, że wygląda to przeuroczo!

 

 

Córeczka Anny i Roberta ubrana w czerwony dresik ze świątecznymi obrazkami pod wpływem muzyki wykonuje coś na wzór “tańca”. Niestety dziewczynka jest jeszcze malutka więc wygląda to jak intensywne bujanie. Widać, że dziecko Lewandowskich lubi muzykę, bo podobny “taniec” wykonała przy piosence “Echo” Ewy Farny.

 

 

Czas tak szybko leci, wydaje się, że dopiero co Lewandowski ogłosił na meczu, ze spodziewają się z Anną dziecka, a Klara już ponad pół roku jest już na świecie. Rośnie jak na drożdżach! Oczywiście to tylko takie powiedzonko, bo na pewno Anna dba o jej dietę wyjątkowo!

 

Zobacz to urocze nagranie:

https://www.instagram.com/p/BcnLWzwg2cD/?taken-by=klara.lewandowska.fans

A tutaj debiut taneczny Klary:

https://www.instagram.com/p/Bch-vC7g-gO/?taken-by=klara.lewandowska.fans

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *