Szokujący występ Kasi Wilk w TTBZ. Zaśpiewała piosenkę dla przedszkolaków! (VIDEO)

Kasia Wilk (40 l.) to piosenkarka znana przede wszystkim z przebojów wykonywanych z Mezo i Tabb jak na przykład “Ważne” czy “Sacrum”.

W tym roku Kasia Wilk została zaproszona do 17. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ostatnim odcinku wokalistka zaskoczyła swoim występem.

 

https://www.instagram.com/kasiawilkcom/

 

Piosenkarka wcieliła się w Ellę Fitzgerald. Zaśpiewała jednak piosenkę mniej kojarzoną z tą artystką, a znaną raczej z przedszkola. Był to utwór “Old MacDonald had a farm” w polskiej wersji znany jako “Dziadek fajną fermę miał” czy “Stary Donald fermę miał”.

 

Co więcej, wykonanie Kasi Wilk zachwycił widzów. Pod nagraniem pojawiły się wpisy pełne uznania nie tylko dla wokalu, ale też zmieszczenia się w tempie i świetnej dykcji uczestniczki TTBZ:

 

Nie ma dzisiaj konkurencji 🤭 czarny koń tej edycji 🐎🖤

 

Rewelacja! Żeby w tak szybkim tempie wyśpiewać wszystkie te odgłosy zwierząt i nie pomylić się w tym, to trzeba być mistrzem, a Kasia jest mistrzem! 👏👏❤️

 

Co to było ??!!!! Kasia gratulacje jesteś fantastyczna artystką!!! Braaawooo 👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️

 

W tym odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” poziom okazał się bardzo wysoki i finalnie Kasia nie wygrała. Zwycięzcą został Robert Szpręgiel.

 

https://www.instagram.com/p/CilExBJotFu/

https://www.instagram.com/p/CilBt0ZIAuv/