9-letnia dziewczynka brawurowym wykonaniem przeboju sprawiła, że znana gwiazda zapadła się ze wstydu pod ziemię. Internauci przyznają, że zaśpiewała lepiej od niej! (wideo)

Wielu z nas ma ukryte talenty, o których nawet nie wie, bądź wstydzi się je ujawnić bojąc się krytyki ze strony innych ludzi. Dlatego ważne jest, byśmy od najmłodszych lat mieli kogoś, kto nas wesprze, zachęci i pomoże w odkryciu naszych umiejętności. Jednak talent talentowi nie równy i tylko wybrańcy losu osiągają sukces i potrafią zachwycić swoimi zdolnościami. O takich ludziach, którzy posiadają jakieś nieprzeciętne zdolności mówimy zazwyczaj geniusze.

 

 

Podobnie możemy nazwać 9-letnią dziewczynkę z Rosji. Może pochwalić się wspaniałym głosem i niezwykłym talentem wokalnym, który mogłaby jej pozazdrościć niejedna przeciętna gwiazdeczka. Słuchając jej głosu można mieć wrażenie jakby śpiewała od wielu lat, a scena była jej naturalnym środowiskiem. Młoda Rosjanka zachwyciła Internautów magicznym wykonaniem utworu o tytule “Hurt” z repertuaru Christiny Aguilery. Przebój sprzed kilku lat został zaśpiewany przez 9-latkę niezwykle mocno i energicznie. Wielu podkreśla, że zrobiła to nie gorzej, a nawet lepiej niż znana na całym świecie piosenkarka.

 

 

 

Dumy ze swojej córki nie kryją jej rodzice, którzy są bardzo wzruszeni, że ich dziecko zostało docenione. Para ma nadzieję, że jej talent nadal będzie się rozwijał, a oni zrobią wszystko, by sława i popularność nie zawróciły jej w głowie. Przecież tak wiele młodych talentów zachłysnęło się swoimi 5 minutami sławy i popadło w zapomnienie, a szkoda byłoby zmarnować tak uzdolnioną osobę.

kp

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *